No video

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

 • Pubblicato il 16 giorni fa

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  durata: 3:52

  Written by Alban Skenderaj, Noizy
  Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus), Alban Skenderaj
  Music Video by Ajola Xoxa
  Produced by Anima Pictures
  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/zinizin
  instagram.com/iam_lorenc_aliaj
  Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/DrejteSuksesit
  DREJT SUKSESIT
  Asgje s’te jepet falas
  Gjithcka e ka nje cmim
  Madje dhe dashuria
  Dhurohet ne shkembim
  Se asgje s‘te jepet falas
  Gjithcka e ka nje cmim
  Dhe rruga drejt suksesit
  Ka vetem nje drejtim
  Ndaj beso ne pune, beso ne djerse
  Beso dhe enderr dhe ne shprese
  Se asgje s‘te jepet falas
  Qe kur lind dhe der‘sa vdes
  Me rendesi eshte ta kesh nje plan dhe nje qellim, zgjidhe nje rruge me vetebesim
  Nese gabon diku dije ka vend per permiresim
  Mos le asnjonin me t’thon s’mundesh eshte thjesht mashtrim
  Kush e dinte qe do ishim k’tu ku jemi sot
  Kujt ja mori mendja qe do kishim fansa neper bote
  Asgje nuk eshte e sigurt, e ardhmja kurre nuk dihet
  Por kurre nuk do ndalem me pune gjithcka arrihet
  Thjesht po t’them mos u dorezo s’ka lidhje lidhje ca pune bo
  Ate qe bon boje ma s’miri der’sa t’bohesh numer njo
  Nuk eshte turp me provu, turp eshte kur ti as nuk provon
  Nuk ka lidhje prej ka nis, lidhje ka se ku po shkon
  Mbas shiut do dali dielli
  Mbas reve po fshihet qielli
  K’shu qe kurre nuk do dorezohem
  Shpresa ime vdes e fundit

  Shpresoj qe ti je nga ata qe s’rri te presesh nga te tjere
  Duke qare gjithe jeten, duke vjellur vetem vrere
  Shpresoj qe reagon pikerisht ne veshtiresi
  Matesh me hapat e tu, s’bie pre ne xhelozise
  Thuaje cdo dite - une bej fatin tim -
  Thuaje cdo nate - do ia dal se kam besim
  Sepse ti beson me shume vepra se ne fjale
  Sepse ti e di qe asnjeri s’mund te te ndali

  drejt suksesit alban skenderaj  noizy alban skenderaj  noizy drejt suksesit  toto  noizy toto  raf camora  TOTO  

Ina Rana
Ina Rana

Super keng

5 ore fa
Ina Rana
Ina Rana

Super keng

5 ore fa
Uran Allko
Uran Allko

Një këng super..nga më të bukurat.

6 ore fa
Joe K
Joe K

Wow reklama me e bukur e skelave qe km pa naiher !

7 ore fa
Marsiola Hoxha
Marsiola Hoxha

Amazing song...bravo te dyve

8 ore fa
Ps4gamer7438
Ps4gamer7438

Me ne fund nje muzik ku nuk permendet droga , plumba , thika ...

12 ore fa
xhuljeta Dollani
xhuljeta Dollani

Bravissimi kenge me kuptimm shummm bukur komplimente

17 ore fa
Cest la vie
Cest la vie

Relax top 👑

18 ore fa
REINA HAKAJ
REINA HAKAJ

😍😍😍

19 ore fa
Eni Vogli
Eni Vogli

Sa bukur ❤❤❤😍😍😍

19 ore fa
Aris Lavranos
Aris Lavranos

Bashkohet rrepi me dashurin bravo arritje e shkelqyer

20 ore fa
Ruka Ruka
Ruka Ruka

Dashuria e prinderve ndaj femijve te tyre eshte gjithmone falas.

22 ore fa
Dorina Hasanllari
Dorina Hasanllari

Alban Skenderaj ti je nje vlere e shtuar e shoqerise shqiptare..super kenge!

23 ore fa
Francesco Lekaj
Francesco Lekaj

Kenge e bukur shume domethense😘😘😘

Giorno fa
Bujar Bajrami
Bujar Bajrami

Je i papar! Kengetari im i preferuar

Giorno fa
Denisa Lavane
Denisa Lavane

Uaaa ca kenge superrrrr..... Bravo

Giorno fa
Melisa Smajlaj
Melisa Smajlaj

poni

Giorno fa
Fredi Bali
Fredi Bali

bukur

Giorno fa
Altin GamingTv
Altin GamingTv

nje keng shum e mir per te ndegjuar ne qdo rast vlen per gjithcka de e ndegjoj perher #succes

Giorno fa
Anesa Alban
Anesa Alban

super bashkpunim super keng👌

Giorno fa
alfonso kuqo
alfonso kuqo

Nje bashkpunim i Fort Bravo

Giorno fa
Eliverta Muzhaqi
Eliverta Muzhaqi

😍😍😍😍😍😍😍😍

Giorno fa
Enes Tabaku
Enes Tabaku

Mesazh i duhur dhe ne vendin e duhur 😎

Giorno fa
Valmira Rakaj
Valmira Rakaj

super kenge jeni dy yje

2 giorni fa
Artur Murra
Artur Murra

Super keng

2 giorni fa
Pogradec Pogradec94
Pogradec Pogradec94

shum e bukur

2 giorni fa
Sofie Heta
Sofie Heta

Brav nojzi dhe albani jeni te shum te mir

2 giorni fa
Ζηζησ Ζουμί
Ζηζησ Ζουμί

Super keng si gjithmon💞💞💞💞💞💞💞💞💞

2 giorni fa
Paok 1926
Paok 1926

Rreper kari... Vetem H.B🤘tqifsha ndjenjat

2 giorni fa
Xhuliano Llanaj
Xhuliano Llanaj

Nje dyshe super !!!!!

2 giorni fa
Xhuliano Llanaj
Xhuliano Llanaj

Kenga me e bukur ne bote nese do kisha albanin ose noizy qe te mesonin per muzik do isha shum i kenaqur

2 giorni fa
Arben Berisha
Arben Berisha

😍😍😍😍😍😍

2 giorni fa
Dragon Game
Dragon Game

Nojzy dhe Alban Skenderaj BRAVOOOOOOOOOOOOOOO

2 giorni fa
Dkdj Dndndj
Dkdj Dndndj

https://youtu.be/HWXy2zrMr8M

2 giorni fa
Vjosa Abazi
Vjosa Abazi

Pa dyshim hiti i verës💞💞

3 giorni fa
Erion Kadenasi
Erion Kadenasi

Shume kenge e bukur! Ju lumte nje kombinim i bukur dhe nje mesazh mbreslenes bravo çuna.

3 giorni fa
Vitore Zefi
Vitore Zefi

Skam fjal shum spr muzika

3 giorni fa
Saidi Berat
Saidi Berat

bukur kenga

3 giorni fa
Xhentil Bracaj
Xhentil Bracaj

kenga m super qe kan ba te 2

3 giorni fa
Katerina Buzi
Katerina Buzi

Kurre nuk na zhgenjen Alban. Superrrrrr

3 giorni fa
Julie Miller
Julie Miller

*I саn dо аnуthing 4 u, just саll аnd jоin \w Ме hеrе :* http://whx.io/2c13?e=bV6GWg9r465

3 giorni fa
Klodi Cena
Klodi Cena

Noyzi ft Alban Skenderaj uaauu cfare bashkepunimi

3 giorni fa
Silva Hysaj
Silva Hysaj

super😍😍😍😍

3 giorni fa
Orgest Beqillari
Orgest Beqillari

Me pak FJALE..... Kuptimi I JETES.....ASGJE STE JEPET FALAS....... BESO NE ENDERR DHE NE SHPRES.....

3 giorni fa
Lisa Monaco
Lisa Monaco

*Wаtсh Girls, Bоуs, CоuРlеs & Trаnnу's F.vсk With Frее Livе S е.х CаМs Рlау wасth vidео* *Cl1сk H.е.r.е Tо Wаtсh S.E.X.Y Liv3саМ Girls.* → http://whx.io/2c13?e=bV6GWg9r92

3 giorni fa
Ela Bajrami
Ela Bajrami

Super kenge,mesazh shume i bukur 😊

3 giorni fa
LEON&ACHILLE &ISABEL
LEON&ACHILLE &ISABEL

*Shume bukur*

3 giorni fa
Shpresa Bogdani
Shpresa Bogdani

👏👏👏

3 giorni fa
Gffh Dshbd
Gffh Dshbd

Super keng

3 giorni fa
shahini verdi
shahini verdi

Ktyra bravo per kenden po atyre qe rin neper kafe ter diten ju ka zen myk truri e se kuptojn kengen .

4 giorni fa
Junior Sciences and Fun
Junior Sciences and Fun

2 kengetaret me te mire te Shqipëris japin nje mesazh kaq te urte 😍😍😍😍🤩🤩🤩

4 giorni fa
eralda spahillari
eralda spahillari

Kjo këngë la shumë kuptim !E adhuroi 💖😘;-)

4 giorni fa
Ledion Pergjegji
Ledion Pergjegji

noizy nish je mbreti i rrepit

4 giorni fa
Ledion Pergjegji
Ledion Pergjegji

o te qifsha trafikun e droges

4 giorni fa
Dhurata Ismaili
Dhurata Ismaili

Thjesh mbreslense👏👏👏👏👏🌟🌟

4 giorni fa
Donald Rraja
Donald Rraja

Kush esht me albanin dhe me noizyn like

4 giorni fa
Nik Biba
Nik Biba

nga Malvina 😘😘😘

4 giorni fa
Nik Biba
Nik Biba

Alban Skenderaj the best singer and kompositor... Albanian boy from Valona !!!! 😍😘🌼

4 giorni fa
Carpe Diem
Carpe Diem

Kurre sme ka pleqyer Noizy, por qe me kengen “ A te kujtohe” ka filluar te me pelqeje🤣🤣🤪😂 Sdm tani me keto 2 kenget e fundit percjellin nje mesazh shuumee positiv dhe motivues... Bravo djema, sot eshte kenaqesi te degjosh kenge me tekst tille, se na u ca veshi me ca kenge pa lidhje...😏🤨😏Bravo dhe suksese metejshme🙏🤗😍💙

4 giorni fa
Leo Koci
Leo Koci

Love Alban Skenderaj Noizy

4 giorni fa
Hanife aliu
Hanife aliu

superr kenge wowwww😲😲😲😲😲😲😲😲😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

4 giorni fa
Lia G
Lia G

ngela pa fjal....e mrekullushme👏👏👏

4 giorni fa
Adelina Lumenica
Adelina Lumenica

Love this song Albani his voice so beautiful 👌🏻

4 giorni fa
NostalgiaOfRock
NostalgiaOfRock

Γαμω την Αλβανια

4 giorni fa
Edison Bejdo
Edison Bejdo

ade gamisu re malaka ...pu kserut ke esis ..isas oli pushtis e putanes

4 giorni fa
NostalgiaOfRock
NostalgiaOfRock

KING JULIAN Ε πίσω στην (κώλο)Αλβανία τότε

4 giorni fa
KING JULIAN
KING JULIAN

NostalgiaOfRock τι άνθρωποι ρε...μαλακες γίναμε εδώ...

4 giorni fa
NostalgiaOfRock
NostalgiaOfRock

KING JULIAN Δεν γράφετε λίγα και εσείς, δεν φτάνει που γινατε άνθρωποι βριζετε την Ελλάδα κιόλας...

4 giorni fa
KING JULIAN
KING JULIAN

NostalgiaOfRock με ποια λογική μπαίνεις σε ένα Αλβανικο τραγούδι και βρίζεις ρε γκαζμα? Θες να πάω κάτω από Ελληνικό τραγούδι και να γράφω γαμω την Ελλάδα?

4 giorni fa
Aferdit Uka
Aferdit Uka

love NOIZY

4 giorni fa
Edison Ponxhaj
Edison Ponxhaj

Woow se kam mendu qe noizy munet me knu kshtu shum Duo e fort

5 giorni fa
Florida Mullaemini
Florida Mullaemini

fix. rendesi ka vetem te luftosh per ate qe do e ateher do fitosh. super kenge

5 giorni fa
Kristian Simoni
Kristian Simoni

Noizy je i madh👑🎧

5 giorni fa
Naile Brasha
Naile Brasha

Sa e bukur o zot super kenge

5 giorni fa
B & L
B & L

bravo, bravo , bravo ,

5 giorni fa
Danijel T
Danijel T

KOSOVO JE SRBIJA!!!

5 giorni fa
KING JULIAN
KING JULIAN

Danijel T it's good to have dreams....

4 giorni fa
Aldi ALLIU OTR
Aldi ALLIU OTR

#18greece💪💪

5 giorni fa
Ada Lame
Ada Lame

Bravo çuna super hit 👍👍👍👍

5 giorni fa
Anton Kolgjeraj
Anton Kolgjeraj

Noizy fjalet e plakut I ban hit...👌

5 giorni fa
Gentian Osmani
Gentian Osmani

shume lidhje e bukur from albania live on sao paolo

5 giorni fa
lulu 66
lulu 66

Alban Skenderaj eshte kengetar ky tjetri esht kot

5 giorni fa
Jonida Memisha
Jonida Memisha

Super kenge!

5 giorni fa
Elisa Hyzeillari
Elisa Hyzeillari

Super kenge !Bravo

6 giorni fa
Rihana Terziu
Rihana Terziu

Super song 👏👏👏

6 giorni fa
Deni Sela
Deni Sela

Frymezim...faleminderit...sa bukur jeni kombinuar Bravo💖💖

6 giorni fa
akselpoops aksel
akselpoops aksel

OTR:on top of the rest

6 giorni fa
Alex Xhani
Alex Xhani

Si ka mundesi qe ka gjith kto diss-like🤔🤔kur skam lexuar nje koment negativ?😕

6 giorni fa
cleopatra Mathers
cleopatra Mathers

Pure & solid . ⚘

7 giorni fa
rudina berzeshta
rudina berzeshta

Nje kenge shume e bukur dhe kuptimplote.👏👏👏

7 giorni fa
95o19s oxygen
95o19s oxygen

Super kenge frymezim😀😀

7 giorni fa
sonila nuhu
sonila nuhu

shume bukur

7 giorni fa
sonila nuhu
sonila nuhu

shume bukur

7 giorni fa
Saimir karaj
Saimir karaj

Fantastike...

7 giorni fa
nardi kanani
nardi kanani

Nje mesazh me shm kuptim 👏😿

7 giorni fa
Dritan Abati
Dritan Abati

suksese

7 giorni fa
Mike Myftaraj
Mike Myftaraj

Alban ti na frymezon gjithmon.Tekste plot kuptim shyqyr qe ja akoma yje si ty !

7 giorni fa
Redi Cenaj
Redi Cenaj

Subckride me dhe reply kush me boni dhe va kthej 🗣

7 giorni fa
Miran Musliu
Miran Musliu

3:51 minuta i hupa koh palidhje per qka e ngova ket muzik. noizy veq ke met pa bo bashkpunim me meden edhe mamut feratin hahaha. kur po ni ksi muzik meniher pe lshoj kangen e KATILIT nrrotsames.

7 giorni fa
Rezart Lace
Rezart Lace

Madje edhe dashuria dhurohet ne shkembim......

7 giorni fa
Chris 707
Chris 707

Τι στο πούτσο

7 giorni fa
Altin Sinanaj
Altin Sinanaj

Mesazh shume i fort dhe i bukur,brabo cuna.

7 giorni fa
Antonela Selmani
Antonela Selmani

super ,barvo ☺️

7 giorni fa
Elona Manaj
Elona Manaj

Eshte kenge super qe te con drejt suksesit madja bashkepunimi eshte vertet i forte sepse jane dyyy kengetare super yje fare prandaj une i adhuroj te dy😘😘😘😘😘😘😘😍😍

8 giorni fa
Jetmira Lohaj
Jetmira Lohaj

[Albani:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Madje dhe dashuria  Dhurohet në shkëmbim.  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Dhe rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim.  Ndaj beso në punë, beso në djersë  Beso në ëndërr dhe në shpresë  Se asgjë s'te jepet falas  Që kur lind dhe dersa vdes  [Noizy:]  Me rëndësi është ta kesh një plan  dhe një qëllim,  zgjidhe një rrugë me vetëbesim  Nëse gabon diku dije:  Ka vend për përmirësim  Mos lë asnjonin me t'thonë:  "s'mundesh", është thjesht mashtrim  Kush e dinte që do ishim ktu ku jemi sot  Kujt ja mori mendja  që do kishim fansa nëpër botë  Asgjë nuk është e sigurt,  e ardhmja kurrë nuk dihet  Por kurrë nuk do ndalem  me punë gjithçka arrihet  Thjesht po t'them mos u dorëzo  s'ka lidhje ça pune bo  Atë që bon, boje ma s'miri  dersa t'bohesh numër njo  Nuk është turp me provu,  turp është kur ti as nuk provon  Nuk ka lidhje prej ka nis,  lidhje ka se ku po shkon  Mbas shiut do dali dielli, oh  Mbas reve po fshihet qielli, uoh  K'shu që kurrë nuk do dorëzohem, oh uoh  Shpresa ime vdes e fundit  [Albani:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Madje dhe dashuria  Dhurohet në shkëmbim  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Dhe rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim  Ndaj beso në punë, beso në djersë  Beso në ëndërr dhe në shpresë  Se asgjë s'te jepet falas  Që kur lind dhe dersa vdes  Shpresoj që ti je nga ata  që s'rri të presësh nga të tjerë  Duke qarë gjithë jetën,  duke vjellur vetëm vrerë  Shpresoj që reagon  pikërisht në vështirësi  Matesh me hapat e tu,  s'bie pre në xhelozi  Thuaje çdo ditë:  “Unë e bëj fatin tim!”  Thuaje çdo natë:  “Do ia dal se kam besim!”  Sepse ti beson  më shumë në vepra se në fjalë  Sepse ti e di  që asnjeri s'mund të të ndalë  [Noizy:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Se rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim  [Albani:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Madje dhe dashuria  Dhurohet në shkëmbim  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Dhe rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim  Ndaj beso në punë, beso në djersë  Beso në ëndërr dhe në shpresë  Se asgjë s'te jepet falas  Që kur lind dhe dersa vdes 💗💗

8 giorni fa
Shqipe Azemi
Shqipe Azemi

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👍🏼

8 giorni fa

Prossimi video