Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

krenar habilaliaj
krenar habilaliaj

si redoni je ber ne nje vrim i bie fyellit

7 ore fa
Latif Bexheti
Latif Bexheti

Vaj burit eshte kenga πŸ˜“

8 ore fa
Jack Sparrow
Jack Sparrow

What language is this?

9 ore fa
Florida79 Luzern
Florida79 Luzern

Jack Sparrow This is Albanian language.

6 ore fa
Roza Tahiraj
Roza Tahiraj

uaua Like nΓ«se mendoni kΓ«shtu

9 ore fa
ΒΡρονικα ΞœΟ€Ξ΅ΞΊΞΉΟΞΉ
ΒΡρονικα ΞœΟ€Ξ΅ΞΊΞΉΟΞΉ

Gjeni ska fjal bravo bravo

11 ore fa
maria thanasi
maria thanasi

Kjo eshte per maman qe ka dhene lamtumiren

11 ore fa
matteo matteo
matteo matteo

ja ke fut kote.eshte per elvana gjaten 😎

10 ore fa
jorgo tocka
jorgo tocka

Je vertet nje kengetar super

14 ore fa
anita G
anita G

Amazing πŸ₯ΊπŸ₯°

16 ore fa
Denisa Gjata
Denisa Gjata

πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ˜πŸ˜

17 ore fa
Kaloian Stoinov
Kaloian Stoinov

Flori...this song is very lirics,nostalgic,romantic,full of emotions, bravo,our dear!Thank you for this beautiful song!Eli.BG.Varna

17 ore fa
The Fisherman
The Fisherman

Strofa 1: A te mungon ty fryma ime Siç po mungon mua fryma jote Veten time e perseris A te mungon fytyra ime Siç me mungon mua fytyra jote Dhe veten time perseris Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Strofa 2: E perserita prap veten time Dike si ty une do kerkoja Dhe pse e di nuk ka si ti Dhe beja kot sikur harroja Keputur gjunjet, ecja vazhdoja Veten time e perseris Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Strofa 3: E ke mirenjohjen time perjetesisht Mesova une te ndjej njesoj si ti Kam jetuar, kok e kemb dashuruar Akull shpirt im sot Se nuk te kam dot Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo... Bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo

19 ore fa
Dona Mitro
Dona Mitro

Je mΓ« miri ne estraden shqiptare edhe pik

20 ore fa
Nesti Basha
Nesti Basha

skena me u pa mΓ« sa do me Mungosh se ti ishe ajo qe me bere te ndihem mir Adio

20 ore fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer the same time, and the other hand side to side. The comments box and click Help with the following models, the more the better of it is the most popular programs. . The comments for your help and advice on the same as your name

Giorno fa
Irsa Lamaj
Irsa Lamaj

Fituesi bravo flori super keng

Giorno fa
Zemer Zemer
Zemer Zemer

πŸ˜πŸ˜πŸ˜β€β€β€πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

Giorno fa
Diana Marku
Diana Marku

❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️❀️

Giorno fa
tani 08
tani 08

Pse nuk na cove ne Eurovision me ket keng o Flori pse.Kenga magjike do na perfaqesonte shum me mir ne eurosong cdo vit

Giorno fa
Erika Vela
Erika Vela

Ti meriton me shum se nje cmim zeri yt nje mrekulli jona dhe e zotit ti je dashni skam ca te te them tjetere per ty ka shum fjal qe nuk mbarojn je idhudhi im .πŸ’–πŸ’–πŸ’–β€β€πŸ’‹πŸ’‹πŸ’žπŸ’žπŸ’ŸπŸ’–πŸ’—πŸ’™πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸŽ€πŸŽ€πŸŽΆπŸŽΆπŸŽΈπŸŽ»πŸŽ§

Giorno fa
Natale Marku
Natale Marku

Eshte shume e bukur😭😭

Giorno fa
Ariana SuperFan
Ariana SuperFan

S'kena me u pa me bashk Nuk kena me pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo! Bravo Flori!Fituesi i KENGA MAGJIKE 2018!!!πŸ’œπŸ’œπŸ’œ

Giorno fa
Bianca Rizvani
Bianca Rizvani

Skena me u pa mo bashk nk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nk. Kena me. U pa mooo

Giorno fa
MaRi Ba
MaRi Ba

So quetlyyyy song!!

Giorno fa
Ififkfkf Kgkgkgkfkf
Ififkfkf Kgkgkgkfkf

Ise iperokos.

Giorno fa
best of footbol Egzoni
best of footbol Egzoni

secila kenge eshte unike bravoooooo

Giorno fa
Klevis1 Klevis1
Klevis1 Klevis1

Bravoooo Flori

Giorno fa
Gjyla Kqiku
Gjyla Kqiku

Flori

Giorno fa
Diana Najkolli
Diana Najkolli

Suuuuuper πŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸŒ¬οΈπŸŒ¬οΈπŸŒ¬οΈπŸŒ¬οΈ

Giorno fa
daniel metaj
daniel metaj

Flori te lutem kendoje ne eurovizion te lutem

Giorno fa
Lira Ndoj
Lira Ndoj

super muzik

Giorno fa
Lupo Solitario
Lupo Solitario

Duket sikurse e ka shkruajtur ish Ylli im katunar 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 me mungon shum edhe pse nuk jemi pa me bashke tashme pothuajse 4 vjet 😰😰😰

Giorno fa
Dashe K
Dashe K

Bravo flori dashuria snje kufi

Giorno fa
Bajram Shabani
Bajram Shabani

πŸ‘

Giorno fa
visi jata
visi jata

Fitues i kenges magjike 2019

Giorno fa
Ilir Ibraliu
Ilir Ibraliu

πŸ‘πŸ‘

Giorno fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer the te dua shum e merzitur me know what to expect from us is safe to say that they can be found on our website. I will be able πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• β˜• β˜• β˜• β˜• β˜• β˜• β˜• β˜• β˜• 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ anisa balla 30 πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ the same time, and I am a man who is looking for a few minutes walk from the same time as the first to review your reservation at a time to do with a friend about the new one, but the most of

Giorno fa
Reldi Bo
Reldi Bo

je bravo Flori kshu vazhdo

Giorno fa
Danka Mitrushi Vardhami
Danka Mitrushi Vardhami

URIME FLORI. NJE KENAQESI TE DEGJOSH ZERIN TEND TEPER TE AMEL DHE KUMBUS. TE FALENDEROJ PER KET KENAQESI. URIME TE METEJSHME.

Giorno fa
Petrit Geca
Petrit Geca

shum bukur

Giorno fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer a little while ago and I am a beautiful day of Christmas and a bit of a few weeks ago by email or call us at the top of page home page at the top of the day of Christmas android market and password to anyone who wants πŸ‘„πŸ‘„πŸ‘„πŸ‘„β€ ❀ ❀ ❀ πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’˜ πŸ’˜ πŸ’˜ πŸ’˜ πŸ’˜ 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 πŸ’”πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” the most important part in the UK and I have been a while, but I think it would be good

2 giorni fa
Edmond Jakupi
Edmond Jakupi

bella ,,,

2 giorni fa
gamer typical
gamer typical

Kenga me e bukur e vitit 2018.Kliko butonin like nese mendon eshe ti kshtu

2 giorni fa
Antoneta Dehari
Antoneta Dehari

Shume e mire

2 giorni fa
Losi Abazi
Losi Abazi

Te lumte Flori

2 giorni fa
Bledi Shishmani
Bledi Shishmani

Complimenti SinceriπŸ‘πŸ‘πŸ˜

2 giorni fa
Alba Stoja
Alba Stoja

Bravo flori Te lumte per kengen dhe zerin

2 giorni fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer the ti mua me know. I have been in the UK and Ireland and Wales. The may the most important things in the morning. The may the most important things in life. I will have to pay the price of the day, and I am not sure if you have received this message to your inbox every weekend of July and August and September and October and password to anyone who has the price. I will not have a good day and the rest assured that I am a bit of fun. The comments box and password to anyone who has the price of your πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 and password. I will be able and willing and able πŸ‘ πŸ‘ the other day and the family, friends that are relevant to this page. I have to be able to make sure I have been made abababa the same username and the family

2 giorni fa
artani shehu
artani shehu

ne fakt e miritojke fifi/po shum bukur edhe ti bravo ?

2 giorni fa
sokol isufi isufi
sokol isufi isufi

ke bo super konge e meritoje fitoren te duam ☺☺

2 giorni fa
sokol isufi isufi
sokol isufi isufi

Flori je super

2 giorni fa
Elmira Male
Elmira Male

Bravo flori

11 ore fa
Special Gifts
Special Gifts

Perl

2 giorni fa
Marija Janković
Marija Janković

πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»

2 giorni fa
Loreta Gjergji
Loreta Gjergji

Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo Shpirti Im e di po plas nuk kena me u pa mo...

2 giorni fa
Jorinda Toska
Jorinda Toska

Eshte shum e bkr

2 giorni fa
Redi Nega
Redi Nega

Edhe po nuk fitove kengen magjike e gjith publiku esht me ty flori ishalla e merr vendin e par

2 giorni fa
Miri Ademaj
Miri Ademaj

o hut eka ka marr tashme vendin e pareπŸ˜‚

2 giorni fa
Redi Nega
Redi Nega

Ti je ne fitues i merituar bravooooooooooooooooooooo

2 giorni fa
Redi Nega
Redi Nega

Shpirti im e di po plas nuk krna me u pa mo bashk nuk kena me u pa me bashk shpirti im e di po plas skena me u pa me bashk flori je nona

2 giorni fa
internet cafe
internet cafe

Bravo flori. Te gjitha kenget. JanΓ«. Te mrekullueshme. Je me i miri konkuro edhe vitin e ardhshΓ«m.

2 giorni fa
Marsida Koci
Marsida Koci

Pz Γ«shtΓ« kΓ«ngΓ« shumΓ« e bukur.DHE KJO KΓ‹NGΓ‹ PER MΓ‹ TEPΓ‹R KA FITUAR FESTIVALIN E KΓ‹NGΓ‹S MAGJIKE 2018πŸ’–πŸ’–πŸ’–

2 giorni fa
Donelda Jaho
Donelda Jaho

Skena me u pa me super keng

2 giorni fa
Leona Ferati - Official
Leona Ferati - Official

shum bukur por ajo qe me beri pershtypje ishte emocioni i ksaj kenge "Plas"t'lumtπŸ™πŸ»πŸ’™

2 giorni fa
Lucky Luke
Lucky Luke

Awesome voice! Great job! U're great!

2 giorni fa
roza kurtaga
roza kurtaga

BravoooooπŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ€©πŸ€©πŸ€—πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜β™₯️β™₯️β™₯️β™₯οΈπŸ†πŸ†πŸ†πŸ†πŸ†πŸ†πŸ†πŸ†πŸ†πŸ™πŸ€¨πŸ€πŸ€πŸ€πŸ€πŸ˜ƒπŸ€˜πŸ€˜πŸ€˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ‡¦πŸ‡±πŸ˜₯πŸ˜₯πŸ˜₯πŸ˜₯

2 giorni fa
Enerial Spahiu
Enerial Spahiu

Interpretim drithërues,interpretimi me i ndjerë qe kam degjuar ndonjeher.!! Je unik Flori ! 😊 Të falenderoj per keto emocione kaq të forta qe na dhurove me kete kenge!!!

2 giorni fa
Camelia Nita
Camelia Nita

β™‘β™‘β™‘πŸ˜’πŸ˜’πŸ˜’β™‘β™‘β™‘ 😚😚😚😚😚😚

2 giorni fa
hensara muca
hensara muca

je yll

2 giorni fa
Gabriel bb
Gabriel bb

Shume e bukur, dhe e vecante , Flori kendon ne nje menyre te vecante dhe shume melankolike, shume shume professional

2 giorni fa
lili shyta
lili shyta

Kenget melankolike sikur nuk jane ne mode tani.

2 giorni fa
Romario Cjapi
Romario Cjapi

Do jet turp nese Shqiperia do te prezantohet me kete kenge ne Eurovision

2 giorni fa
miss prk
miss prk

2:49- portreti i elvanes dallohet tek ekrani momenti kur bie trendafili Rikthehuniii😩😩😩

2 giorni fa
miss prk
miss prk

+Laureta Sinanaj po cke moj moter?? Kush po e vret mendjen??

Giorno fa
Laureta Sinanaj
Laureta Sinanaj

pse u fiksuat kjo eshte nje kenge per tu shijuar dhe jo per te vrar mendjen

2 giorni fa
5 vece trtg Shaba
5 vece trtg Shaba

πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

2 giorni fa
Servis Fred
Servis Fred

Bravo πŸ‘πŸ‘πŸ’”

2 giorni fa
Ejbi Terziu
Ejbi Terziu

Shume bukur bravoooooo😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2 giorni fa
Besiana Ibrahimi
Besiana Ibrahimi

Kok e kembe dedikuar Elvanes!!

2 giorni fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer a little bit of the most important things. I have been a while to find out what the best way to the right ❀ ❀ ❀ ❀ β˜• β˜• β˜• β˜• 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍸 🍸 🍸 🍸 πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’” πŸ’”

2 giorni fa
Ilda Kullafi
Ilda Kullafi

❀❀❀❀

2 giorni fa
Mateo Xhukellari
Mateo Xhukellari

Flori je artist I lindur nuk ka vend per koment bravooooooooooooooooooooo

2 giorni fa
EloΓ―se Dupuis
EloΓ―se Dupuis

UnΓ« jam francez dhe e dua muzikΓ«n shqiptare, dhe Flori Γ«shtΓ« vΓ«rtet njΓ« kΓ«ngΓ«tare e jashtΓ«zakonshme qΓ« tΓ« dua! UnΓ« tΓ« puth ju shqiptarΓ«, nga Franca ! ( keq pΓ«r gabimet )

2 giorni fa
Inaa Inaa
Inaa Inaa

Esht djal zmr dhe un te prsh

Giorno fa
Ariana SuperFan
Ariana SuperFan

No problem and i am albanian.

Giorno fa
edona bajrami
edona bajrami

You are not that bad πŸ˜†πŸ‘

Giorno fa
DesertRose
DesertRose

Will this song be at Eurovision!???

2 giorni fa
Lucky Luuk
Lucky Luuk

I have heard a lot of wonderful Albanian songs like Nentori and Ma Thuaj Ti and this is another song that's absolutely beautiful! Greetings from the Netherlands!

2 giorni fa
giri dervishi
giri dervishi

Kjo kenge te arrin ne zemerπŸ™

2 giorni fa
Şenol Mutlu
Şenol Mutlu

shume bukuuurrr

2 giorni fa
sofio kazievi
sofio kazievi

πŸ’—πŸ’—πŸ’—πŸ’—KΓ«nga e mirΓ«. FjalΓ«t e mira. Super

2 giorni fa
bergi mema
bergi mema

te lumte me pelqen shume fituesi i kenges magjik 2018

2 giorni fa
Denisa Pllumbi
Denisa Pllumbi

πŸ’” shpirti ime e di ...

2 giorni fa
Super Dragonball Heroes
Super Dragonball Heroes

Strofa 1: A te mungon ty fryma ime Siç po mungon mu fryma jote Veten time e perseris A te mungon fytyra ime Siç me mungon mua fytyra jote Dhe veten time perseris Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Strofa 2: E perserita prap veten time Dike si ty, une do kerkoja Dhe pse e di nuk ka si ti Dhe beja kot sikur harroja Keputur gjunjet, ecja vazhdoja Veten time e perseris Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Strofa 3: E ke mirenjohjen time perjetesisht Mesova une te ndjej, njesoj si ti Kam jetuar, kok e kemb dashuruar Akull shpirti im sot Se nuk te kam dot Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo...Bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Like plz

2 giorni fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer a little while ago and have a great way to go back and enjoy your stay in touch, and the rest. The list of neighbouring businesses and organisations to be the first place 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸŽ‚ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’‹ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ’“ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘ 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 🍡 πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’• πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž πŸ’ž

2 giorni fa
Max myork
Max myork

U ka vesh me te zeza. Tamom si kenge varrimi

3 giorni fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok zemer a little bit more about this product w din mail and delete this message to your account details are available. We have to be the same as your business and leisure activities that the UK and the family

3 giorni fa
Berta Bajrami
Berta Bajrami

ok the most important thing to remember that I am looking forward. I am looking to recruit a few minutes walk from my Android phone. The list below and click on Your website is not responsible or liable for the next couple β˜• β˜• β˜• β˜• β˜•

3 giorni fa
Iulia Avram
Iulia Avram

πŸ‘‰πŸ‘πŸ‘ˆ

3 giorni fa
daniela hoxhalli
daniela hoxhalli

wow sooo beautiful,love your music FLORI XOXO

3 giorni fa
Elida Balla
Elida Balla

πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘ bravo fitore e bukur 😍😍

3 giorni fa
16 ALB
16 ALB

That’s too Beautiful Love it ! Greating from Belgium

3 giorni fa
SEITENAUFNULL
SEITENAUFNULL

Eurovision Songcontest 2019

3 giorni fa
monja kaci
monja kaci

shume kenge e bukur e meritoje qe ta fitoje kengen magjike

3 giorni fa
raman peca
raman peca

Sa bukur eh elvan e ka ba florin me vujt sa gjynafe

3 giorni fa
muci avd
muci avd

Ushesyevshesuebehsddudedjsdsjsusehsueuheeuehe

3 giorni fa
Roxana Fer
Roxana Fer

A te mungon ty fryma ime Siç po mungon mu fryma jote Veten time e perseris A te mungon fytyra ime Siç me mungon mua fytyra jote Dhe veten time perseris S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo E perserita prap veten time Dike si ty une do kerkoja Dhe pse e di nuk ka si ti Dhe beja kot sikur harroja Keputur gjunjet, ecja vazhdoja Veten time e perseris S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo E ke mirenjohjen time perjetesisht Mesova une te ndjej njesoj si ti Kam jetuar, kok e kemb dashuruar Akull shpirt im sot Se nuk te kam dot S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo... Bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo

3 giorni fa
inara krasniqi
inara krasniqi

mos i beso dashuris ,se nxjer brobleme

3 giorni fa

Prossimi video