Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

Gerion Hyska
Gerion Hyska

super kenge 😭😭😭

2 ore fa
Manda Nure
Manda Nure

Super kenge😍

3 ore fa
Dhurata Dora
Dhurata Dora

Shum zΓ«rin e mir ky Irkenci mendoj se Γ«shte me i Miri ne estrad

3 ore fa
anastasia anna
anastasia anna

☹️☹️

4 ore fa
Besa Paqa
Besa Paqa

SuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrrπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£

4 ore fa
Hacer Demirhan
Hacer Demirhan

Love this song❀ From Turkey πŸ‡ΉπŸ‡·πŸ’œ

6 ore fa
Jorida Sulejmani
Jorida Sulejmani

😍😍😍😍😘

10 ore fa
cool girls
cool girls

Like kush osht ktu para se mu ba hit

10 ore fa
Xhulia G
Xhulia G

Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

12 ore fa
Nela Ndreu
Nela Ndreu

kthema ❀ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt um kur u ndam .😒😒

13 ore fa
NaQo 007
NaQo 007

Kaltrina ze qe nuk harrohet leht πŸ‘πŸ‘

14 ore fa
Laura Sandria
Laura Sandria

#1 ne zvicerr😍😍😍😍😍

15 ore fa
vAzoCkt TV
vAzoCkt TV

Oke

16 ore fa
Flogerta Lloba
Flogerta Lloba

Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍

Giorno fa
Valentina Stollaj
Valentina Stollaj

Super kengπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œβ€πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Giorno fa
Laja Nela
Laja Nela

πŸ˜πŸ˜πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’πŸ’πŸ’πŸ’πŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’Ÿ

Giorno fa
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj

Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍 Always the best ❀ lov u

Giorno fa
Lulkuqe
Lulkuqe

πŸ‘πŸ»

Giorno fa
It's V
It's V

Kte keng e degjoji 100 here ne dit dje me pelqen shum

Giorno fa
EGLI
EGLI

Super fare

Giorno fa
bella dream
bella dream

πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šβ€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”

Giorno fa
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj

Sehr schΓΆn Kaltrina SelimiπŸ˜πŸ’Ž

Giorno fa
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese β™₯ β™₯ β™₯ β™₯ β™₯

Giorno fa
Viola viola
Viola viola

πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ€—πŸ€—πŸ€—πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Giorno fa
Joshua Mink
Joshua Mink

Langweilig

Giorno fa
Drin Memeti
Drin Memeti

Super bashkΓ«punimi πŸ‘

Giorno fa
Adi Adi
Adi Adi

Eh si gjithmon keng keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo πŸ‘πŸ‘ flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

Giorno fa
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte

Shume e bukur kjo kenge .

Giorno fa
era 99
era 99

irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❀❀❀

Giorno fa
bona zenelaj
bona zenelaj

😒😒

Giorno fa
Berisha Berish
Berisha Berish

e mir aa....

2 giorni fa
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi

super hit

2 giorni fa
Trap
Trap

How the fuck did it go to #1?

2 giorni fa
Mattsson 1
Mattsson 1

Nul

2 giorni fa
Redi Stiven
Redi Stiven

Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

2 giorni fa
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini

Kallne ma shpesh

2 giorni fa
ASK55
ASK55

Woaw this guy is hottttt

2 giorni fa
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01

Deutsche???πŸ˜…πŸ˜‚β€οΈ

2 giorni fa
Voca itali
Voca itali

Ohh Shum kenge e qellume πŸ’”πŸ‘πŸ’˜πŸ‘πŸ‘‘πŸ°β­πŸ™πŸ™πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

2 giorni fa
Nora Nora
Nora Nora

i loveee it

2 giorni fa
Lannda Ak
Lannda Ak

Kaltrina πŸ‘ŒπŸ‘Œβ€

2 giorni fa
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj

DΓ«gjoje kΓ«ngΓ«n nΓ« spotify https://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

2 giorni fa
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi

Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

2 giorni fa
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Une Jam italiana po di me foto ship

2 giorni fa
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Sum i biker osht a po

2 giorni fa
jam ajo
jam ajo

Irkenc emer interesant ki πŸ‘Bravo per muziken po spotti jo i mire πŸ‘Ž

2 giorni fa
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Bravo IRKENC HYKA

2 giorni fa
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song β™₯️

2 giorni fa
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez

I like this song! Like if you do too!

2 giorni fa
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj

Kombinim Fantastik!

Giorno fa
Clarek Milina
Clarek Milina

β™₯β™₯β™₯β™₯β™₯

2 giorni fa
leo-luca team
leo-luca team

FΓΌr alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

2 giorni fa
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER

Mbaresi dhe tek kjo keng

2 giorni fa
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super superπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

2 giorni fa
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka

Sa bukur

2 giorni fa
Vali Dora h
Vali Dora h

Favorite πŸŽΆπŸŽ΅πŸ”Š

2 giorni fa
Atlantis Art
Atlantis Art

J'aimes assez bien mΓͺme si je comprend pas vΓ΄tre langues

2 giorni fa
Atlantis Art
Atlantis Art

πŸ’™

2 giorni fa
Nantia Ever
Nantia Ever

❀

3 giorni fa
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe

Akoma po vuaj πŸ˜”

3 giorni fa
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa

Super keng ❀️❀️

3 giorni fa
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Irkenc, faleminderit qΓ« riktheve pΓ«rsΓ«ri kΓ«ngΓ«taren Kaltrina Selimi nΓ« muzikΓ«. Dhe pΓ«r ne fansat qΓ« duam zΓ«rin, kΓ«ngΓ«t, muzikΓ«n tΓ«nde bΓ«hu mΓ« prezent me intervista nΓ« gazeta, radio & televizion. Duam tΓ« njohim mΓ« shumΓ« Irkencin.

3 giorni fa
HR 13
HR 13

BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❀️❀️❀️❀️

3 giorni fa
Ndero Lima
Ndero Lima

VetΓ«m njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillΓ« , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtΓ«

3 giorni fa
Mirjana Morina
Mirjana Morina

Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart πŸ€—β˜Ί

3 giorni fa
Samire Pllana
Samire Pllana

Teper mire hitttttt ju pershendes

3 giorni fa
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka

KengΓ« shumΓ« e bukur like komentit nese mendoni se esht njΓ«. hit shum i bukurΓ«!πŸ™ˆ

3 giorni fa
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon β™₯️β™₯οΈπŸ˜˜πŸ˜˜β€οΈβ€οΈπŸ‘Œ

3 giorni fa
Elida Hajdari
Elida Hajdari

Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

3 giorni fa
nsadriu
nsadriu

Shum kΓ«ngΓ« e bukur qΓ« tΓ« prek nΓ« shpirt.Suksese tΓ« dyve!

3 giorni fa
Dosier K
Dosier K

Mashum se 100 milion view meriton Big up πŸ”Š

3 giorni fa
Burim Sadiku
Burim Sadiku

Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese

3 giorni fa
Elsuida Balozi
Elsuida Balozi

Like like like πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘Zoti te rujt Irkenc Hyka πŸ™Perfekt !πŸ‘Œ

3 giorni fa
ornela ornela
ornela ornela

Shyqyr me ne fund nje kenge qe nuk perdoret dialekti kosovarπŸ‘€πŸ™πŸ»!!

3 giorni fa
It's Got Talent
It's Got Talent

Quhet e folme , praktikoni se pari Γ§asje te duhur termeve pastaj komento !

3 giorni fa
Megi Rexhepi
Megi Rexhepi

A e njef butrint imerin

3 giorni fa
It's V
It's V

Super

3 giorni fa
Xheni Shuaipi
Xheni Shuaipi

Ca zeri ka Irkenc Hyka 😍😍😍

3 giorni fa
Keye /
Keye /

In tendenza in Italia, visual comprate?

3 giorni fa
Klea Turku
Klea Turku

πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ’žπŸ’ž

3 giorni fa
Manu intaglio
Manu intaglio

😍😍😍😍😍

3 giorni fa
Eni Eni
Eni Eni

πŸ’”πŸ˜–πŸ˜žNuk ia vlen te qash per dike qe nuk di te vlersoj ty dhe zemren tende πŸ˜žπŸ˜–πŸ’”

3 giorni fa
Eni Eni
Eni Eni

+ariana Bregasi Uuuuu vertet nuk e dija flm qe ma the

3 giorni fa
ariana Bregasi
ariana Bregasi

Pershendetje. Jeni gabim.

3 giorni fa
Xhuana Biba
Xhuana Biba

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton me tdasht. Super hit .like kush mendon si un 😊

3 giorni fa
Kelem File
Kelem File

Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kethmi plumb....πŸ˜‚

3 giorni fa
Fatmir Spahiu
Fatmir Spahiu

Kthema ❀️ qe ta dhashe

3 giorni fa
Kelem File
Kelem File

Gjith jeten mdhe dashni po dashni helm😩😩😩😭😭

3 giorni fa
Doruntina Mustafi
Doruntina Mustafi

Kta qe i kan ba dislike jan do kojshi tmi qe e kan mar inati prej zerit qe po ja lshoj kur pe ndegjoj πŸ˜‚πŸ˜‚

3 giorni fa
Ervis Hasa
Ervis Hasa

Tekse dhe muzik shum te mira pa banalitete ben Irkenci me verte po behet i fort ne treg bravo

3 giorni fa
Deborah D
Deborah D

I hate this music

3 giorni fa
tony av
tony av

Irkenc shum te njejta i ki kenget ,,kaltrina po i jep pak freski se ti ske dallim nga te tjerat keng nje ritem nje melodi te gjitha

3 giorni fa
antoni tuss
antoni tuss

Suksese super kenge

3 giorni fa
Dany Daniella
Dany Daniella

πŸ˜˜πŸ˜˜β€β€πŸ‡·πŸ‡΄πŸ‡·πŸ‡΄πŸ”₯πŸ”₯

3 giorni fa
Sindi Salliu
Sindi Salliu

suuupeeeeer😍

3 giorni fa
nickalm
nickalm

Kaltrina mrekullia kenges wow

3 giorni fa
Lusiana Disha /lusiana.disha
Lusiana Disha /lusiana.disha

such a sweet song😍😍🎢

3 giorni fa
Ermal Qoshi
Ermal Qoshi

Super hittt Kenci Tanes πŸ˜ƒπŸ‘‘πŸ‘‘

3 giorni fa
Laureta Nonaj
Laureta Nonaj

Super kenge πŸ‘πŸ‘

3 giorni fa
arjana bekshiu
arjana bekshiu

Sa gabim sa gabim sa gabim e kam dit qe n'fillim πŸ˜”....kthema kohen qe kam humb πŸ˜”

3 giorni fa
Hysen Hyseni
Hysen Hyseni

E gjith historia ime gjindet ne tekstin e ksaj kΓ«ngeπŸ˜‰

3 giorni fa
Zizi Buub
Zizi Buub

superπŸ‘πŸ‘

3 giorni fa
gasegle gabby
gasegle gabby

beautiful song πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

3 giorni fa
Adriano 2281
Adriano 2281

Par Fius Gamer

3 giorni fa

Prossimi video