No video

Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim (Official Video HD)

Elida Gjana
Elida Gjana

Super❤❤

7 mesi fa
Gjiko Ledri
Gjiko Ledri

Ylli botes je ma e mir se. Ma rina

7 mesi fa
B H
B H

Hit nr°1 2018.

7 mesi fa
Weisse Rossen
Weisse Rossen

Je yll 😘😘

7 mesi fa
Eri Ibraliu
Eri Ibraliu

super super

7 mesi fa
Naser Llashtica
Naser Llashtica

Shum bukur 👍🏽🇦🇱👍🏽🇦🇱

7 mesi fa
lolita lolita
lolita lolita

♥♥♥

7 mesi fa
Kylie Jenner
Kylie Jenner

Luana😍😍😍

7 mesi fa
Anna Obaachan
Anna Obaachan

Why is it in Italy trends?!

7 mesi fa
Marsida subashi
Marsida subashi

je i madh bujar qamili

7 mesi fa
Ilir Gjeta
Ilir Gjeta

Supeeeeer

7 mesi fa
the horizon
the horizon

What is this language?

7 mesi fa
eliza liza
eliza liza

princesh luana

7 mesi fa
Xbike X
Xbike X

Ku ka shkodran ka veq aheng ka per te pas ta knaq zemren bujari 🤗

7 mesi fa
Samet Sali
Samet Sali

👍👍👍

7 mesi fa
yllka tafa
yllka tafa

Nje duet qe do jete nga me te bukurit kte vere , je ⭐️⭐️Bujar Qamili bilbili i kenges popullore 😍😍

7 mesi fa
Yllka Rugova
Yllka Rugova

Kenga Shume e Bukerr Bravo e Nje Bashkpunim Super Yes 💖😊👌👍

7 mesi fa
Adriana Simoni
Adriana Simoni

Ahh mos vdeksh kurre o Bujar Qamili se je legjende. Dueti perfekte

7 mesi fa
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha

ylllll te dy 💥💥💥💥

7 mesi fa
InvadeR
InvadeR

E kujtoj me Mallë një jetë ne Agim A do tkem ty vallë lule n'perqafim. Zi Zanë mali je trupin si Selvi, Synin Zjarr e ke Buzën si qershiiii. Haj Mi dhe flake madhit tim..........😍😍😍😍

7 mesi fa
Mirjan Noka
Mirjan Noka

❤❤❤ ju lumt shume e bukur

7 mesi fa
Sara De
Sara De

Shum kang e bukur bravooo👍👍♥️♥️

7 mesi fa
Valter Kokja
Valter Kokja

Puthjen donde po e pres

7 mesi fa
Madara Uchiha
Madara Uchiha

Ma perché sta cosa è nelle tendenze italiane?

7 mesi fa
aleks allmeta
aleks allmeta

Bravoooo😍😍😍😍😍😍

7 mesi fa
Dardan Ibraimi
Dardan Ibraimi

Suksese te metutjeshme Luana 💗💗💗💗💗💗💗

7 mesi fa
gasegle gabby
gasegle gabby

Super kanga 👌👏👏

7 mesi fa
goca durres
goca durres

Puthjen tende po e pres ....😘😘🤗🤗

7 mesi fa
ANA Ana
ANA Ana

Shpirti jem je kon e bukur je dhe do jesh derii ne fund te jetess tendee

7 mesi fa
Marsela Buzhiqi
Marsela Buzhiqi

Shume kenge e bukur urime

7 mesi fa
Fatbardha Cuni
Fatbardha Cuni

Kenga e bukur...luana yll Bujar qamili respekte per ty

7 mesi fa
Kujtim Morina
Kujtim Morina

Femra me e bukur shqiptare Luana

7 mesi fa
4lbatrit 14
4lbatrit 14

Me ta knaq ❤️🔥🔥🥃🥃

7 mesi fa
Adni shaba
Adni shaba

Bujari e ka zbukuruar👌😍

7 mesi fa
I’m Batman
I’m Batman

kenga me e bukur e luana vjollces. kush eshte dakort me mua 1 like

7 mesi fa
shko dranja
shko dranja

Ku jan Shkodrant qi skomentojn per Bujarin ??

7 mesi fa
Artan Meca
Artan Meca

Shume bukur vertet kjo kenge ❤❤😍😍

7 mesi fa
Blerta Hurdha
Blerta Hurdha

O Bujar Qamili je princi i kenges popullore , te uroj jete e shendet .

7 mesi fa
GTBoys
GTBoys

Perché è in tendenze in Italia?

7 mesi fa
Elmira Cuni
Elmira Cuni

super kenggg😍😍

7 mesi fa
enkela Bardhi
enkela Bardhi

😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

7 mesi fa
Enny
Enny

Bujar Qamili je i madh!

7 mesi fa
natalia shimplaku
natalia shimplaku

sooo cute!!! #luanator #4life !!

7 mesi fa
EB
EB

Sa pasionante 😄😄😀😉

7 mesi fa
Albanian Friends Channel
Albanian Friends Channel

Hit veror

7 mesi fa
Jemin Spahiu
Jemin Spahiu

Mbreteresha ime ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

7 mesi fa
Bunjamin Zendeli
Bunjamin Zendeli

Perfektt ❤️❤️❤️

7 mesi fa
Klivia Haxhija
Klivia Haxhija

Bravo ❤❤

7 mesi fa
b butrint
b butrint

Kenga me bukur qe ke ber ndonjeher Luana I like it ☺☺❤❤💋💋💋

7 mesi fa
io ni
io ni

Superrrr 💣💣💣💥💥💥🔥🔥🔥🔥

7 mesi fa
Eva Ramollaj
Eva Ramollaj

super kang nuk mund te ishte ndryshe kur asht ne bashkpunim me nji shkodran 😍😍❤ luana rrezaton ne kete klip cdo levizje e saj te magjeps 👌👌😍

7 mesi fa
Gioia Amoria
Gioia Amoria

Bravo Luana dhe i madhi Bujar Qamili 😘😍😇👏👏👋

7 mesi fa
Romeo Jani
Romeo Jani

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

7 mesi fa
Adela S
Adela S

kjo eshte muzik bravo ..my fav song :** Hiti Veres ^_^

7 mesi fa
Manjola Allko
Manjola Allko

Keng super ! I madhi Bujar Qmili & Luana 👏👏👏

7 mesi fa
Lian Repaj
Lian Repaj

Naa knaqet replayy all time

7 mesi fa
Mirsada Bajrami
Mirsada Bajrami

😍😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

7 mesi fa
Enis Kamil
Enis Kamil

🤩🤩😘❤

7 mesi fa
Losi Abazi
Losi Abazi

Bukur

7 mesi fa
Blerim Mjeshtri
Blerim Mjeshtri

Bravo luana dhe Bujar super keng ❤❤😘😘

7 mesi fa
Elsa Sokoli
Elsa Sokoli

Super kenge 👏👏😉😉

7 mesi fa
Albanians
Albanians

Yll 💋❤️#luana#luanators 🔥💋❤️💋💋❤️❤️

7 mesi fa
Alma Hoxha
Alma Hoxha

Shume bukur

7 mesi fa
Clirim Milaqi
Clirim Milaqi

Suksese , dhe kenge shume e bukur , dhe gjuha shqipe e folur qarte e paster .....

7 mesi fa
liridon kamberi
liridon kamberi

❤️

7 mesi fa
Belgjike Belgium
Belgjike Belgium

Bukur fare

7 mesi fa
Emine Zogaj
Emine Zogaj

Perfekt

7 mesi fa
creativ player
creativ player

🎎😍😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

7 mesi fa
Adisa Morina
Adisa Morina

Shum bukur Bujar Qamili super kenge

7 mesi fa
Nora 12
Nora 12

Edhe pse eshte ritmike... nuk e sfidon dot kengen origjinale

7 mesi fa
041 000
041 000

Super keng qe kuptohet ka qef shpirti me e digjuar🇦🇱🇦🇱🇦🇱

7 mesi fa
Olsa Olsa
Olsa Olsa

👏👏

7 mesi fa
xhevahir Xhoka
xhevahir Xhoka

seksi luana😘😘😘

7 mesi fa
Edi MILANISTI
Edi MILANISTI

I papare je zoti Bujar Qamili Respekte legjend

7 mesi fa
xhevahir gjonaj kanali zyrtar
xhevahir gjonaj kanali zyrtar

jam i 1milion e 1 që i shtohem listës që pëlqejn këngën dhe që bën koment kush mendon se është jo vetëm Hiti 2018 por Hiti i të gjitha kohërave❤❤🇦🇱

7 mesi fa
Marsida Bilali
Marsida Bilali

Bravoo,, nje kenge shume shumee e bukur, na kenaqet me keto kenge kaq te mrekullueshme,, 👌🌟🌟👏, the bestt Luana Vjollca,, suksese te metejshme 😘😍☺

7 mesi fa
Isabella Hyka
Isabella Hyka

ojj vdiqaaa me ket kengee😍....nga shqiptare ne itali❤

7 mesi fa
Arbi Sulejmani
Arbi Sulejmani

👍👍👌

7 mesi fa
Losi Abazi
Losi Abazi

Nicee

7 mesi fa
Marjana Alb
Marjana Alb

Kenge super hit. Me pelqen shum 👍👍👍

7 mesi fa
Genny Capuozzo
Genny Capuozzo

Hit i veres bravo🤗🤗🤗

7 mesi fa
Anton Volaj
Anton Volaj

👏👏😍😍

7 mesi fa
gasegle gabby
gasegle gabby

love it

7 mesi fa
shpendim shabani
shpendim shabani

Jeni me te mirit ❤️❤️

7 mesi fa
astritiable
astritiable

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

7 mesi fa
Kadri Zymeri
Kadri Zymeri

Luana ti je jeta imee te dua pa funddd kenga perfekt My heart ♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️

7 mesi fa
Gersi Barci
Gersi Barci

Cfare zeri!! Legjenda e muzikes shqiptare vite ikinpor zeri s'iken kurre Legjenda shqiptare "Bujar Qamili"

7 mesi fa
MEA MESSI
MEA MESSI

[BUJARI]  E kujtoj me mall ndjenjen ne agima do tkem ty valle lule nperqafim  Si zane mali je trupin si selvI synin zjarr e ke buzen si qershi  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  LULJA JOTE PER TY SONTE JAM UNE  DASHNIJA JONE SPO DU ME PAS FUND  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND  [BUJARI]  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  DUA VEPRA DHE JO VETEM FJALE  ZEMRA IME DO DASHURI MOR DJALE  PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE  PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE  [BUJARI]  Haj mi dhe flake o mallit tim  trendafil i mulu me ves  ne kete nate o pa agim  puthjen tande po e pres  N'prehnin tim nuk ke pikllim  do te shkrihem n'dashuni  eja t'pres me padurim  te jetojme sa jemi t'ri  [LUANA]  MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME  SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND Like plz

7 mesi fa
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder

Bravo i madhi Bujar Qamili na nderove Shkodren bashke me ket Luaneshen super yll ❤️❤️💥💥💥

7 mesi fa
Emiljano Starova
Emiljano Starova

bravooo super keng !!!

7 mesi fa
Ami jon
Ami jon

Gjithmon mka pelqy kjo kang 💃

7 mesi fa
adriano boss
adriano boss

shum e bukur musica

7 mesi fa
Shaqo Rakipaj
Shaqo Rakipaj

🇦🇱😍🔥❤

7 mesi fa
Nela Ndreu
Nela Ndreu

bravo Luana @ bujar hit i veres do jet kjo kenga.👌👌👏👏

7 mesi fa
Youtube Video
Youtube Video

Ku jan ata qe thojshin luana sdin me knu

7 mesi fa
Mery Angel
Mery Angel

Cigane e bardh hahah 😁😁😂... Nice....

7 mesi fa
Ana Kristi
Ana Kristi

🌷jote per tyyyy sott jam unn super ittt 😍😀👌👌🔥🔥

7 mesi fa
Altin Sumaj
Altin Sumaj

Njeriu dhe kengtari me i mir qe ka njoft naj her shqipria. E dua shum dhe jam krenar te nigjoi kenget e ti ne cdo vend te botes

7 mesi fa
kricetto krik
kricetto krik

ALBANIAN MUSIC KILL THIS 2018 whit BIG HIT! ❤️🇦🇱❤️

7 mesi fa
Candy Candy
Candy Candy

Bravo Luana, ke qelluar ne shenje duke bere duet me te madhin Bujar Qamilin..super LLLLUUUAAAANNNNAAAAAAA

7 mesi fa

Prossimi video