No video

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)

Adis Kasumi
Adis Kasumi

shum e bukur bravo med dhe vjlloca ju dua shum edhe ata qe te kan shkruar komente ju dua ๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’– ju kam

21 ora fa
Erand Zyrapi
Erand Zyrapi

Super

2 giorni fa
Severxhan Cilafi
Severxhan Cilafi

Ju lumte goja dy bilbila

2 giorni fa
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

3 giorni fa
Elita Meta
Elita Meta

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

3 giorni fa
Mevlude Kurtishi
Mevlude Kurtishi

Hajde moter hajde o vllaaa ๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜ฅ pasuri ma tmadhe nuk ka npreher tnones bashk meu ba...ah gurbet qe na myte krejt .gjithmon mall per vendlindje..๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜ฅ

3 giorni fa
Hamza Osmani
Hamza Osmani

Majr

4 giorni fa
Adinoel Irihaj
Adinoel Irihaj

Keng shum e qelluar ska si nana motra e vllau na ka nda i ziu gurbet prap bashk mu ba nana nuk eshte ma ne prehnin e nanes jo ma

4 giorni fa
Vjollce Marinaj
Vjollce Marinaj

E keni qajt ket keng prz..mu mbushen syt me lot kam 3 vjet pa takur familjen time, sukses Meda bashk me Vjollcen

4 giorni fa
Zyra Vila
Zyra Vila

Kurre skumni kenge mate mire Zoti ju shperblwft

5 giorni fa
reda berrezzoug
reda berrezzoug

big love from morocco

5 giorni fa
Jeton Hasanmetaj
Jeton Hasanmetaj

Je Nr.1 Meda te lumt๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜

5 giorni fa
UKT UKT
UKT UKT

Bravo meda ๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

5 giorni fa
Sami Bytyqi
Sami Bytyqi

Shume e bukur

5 giorni fa
Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti

Shum kรซngรซ e mirรซ, por e dhimbshme kรซtรซ e ndjen veq kush รซshtรซ nรซ kurbet,mรซ kujton ditรซt kur u nis vรซllai nรซ kurbet, por edhe unรซ pรซrshรซndetje ๐Ÿ‘๐Ÿ’™โค๐Ÿ’–

6 giorni fa
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari meda dhe kengtare vjollca haxhiu hajde motre hajde o vella shumm kenga e mir barvoo ju lutm goja likeee bonโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ‘ธ๐Ÿคด๐Ÿป

7 giorni fa
studio luli
studio luli

Shumรซ mir๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

7 giorni fa
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca

A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne รฉndrra takohem.me.ata si live ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ขnuk ka si familja ngado qe te shkoshe๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”

8 giorni fa
Zsolt Poรณr
Zsolt Poรณr

:(

8 giorni fa
Diana ndoci
Diana ndoci

Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt

8 giorni fa
Nazi Lita
Nazi Lita

Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska

8 giorni fa
Nazi Lita
Nazi Lita

Je I madh

8 giorni fa
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri

Me mir te kesh vella se sa para

8 giorni fa
Adelina keci
Adelina keci

meda miri ti

9 giorni fa
Adelina keci
Adelina keci

moter

9 giorni fa
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja

โคโคโคโค๐Ÿ’–๐Ÿ’•๐Ÿ’”

9 giorni fa
Besigesta Besigesta
Besigesta Besigesta

Ju kendoft zemra jeni super kengetar.

9 giorni fa
Elza Gashi
Elza Gashi

Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜

9 giorni fa
Albin ร‡oรงaj
Albin ร‡oรงaj

ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt

9 giorni fa
Anit Ismaili
Anit Ismaili

Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku

9 giorni fa
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj

๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…

9 giorni fa
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป

9 giorni fa
Elez Palushi
Elez Palushi

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

9 giorni fa
Gina Shala
Gina Shala

Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye

10 giorni fa
Valon Bujari
Valon Bujari

Vallahi me qet kang na keni myt krejt..

10 giorni fa
Valon Haliti
Valon Haliti

Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo

10 giorni fa
007maksi
007maksi

E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.

10 giorni fa
Valbona Sylejmani
Valbona Sylejmani

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

9 giorni fa
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj

๐Ÿ‘

10 giorni fa
Whatcha Gonna Do
Whatcha Gonna Do

where can i get this instrumental song?

10 giorni fa
Liljana Beqja
Liljana Beqja

Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

10 giorni fa
Sevdie Sevdie
Sevdie Sevdie

Shum kรชng e bukur

10 giorni fa
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi

Ma te mirit

10 giorni fa
yll limani
yll limani

Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten๐Ÿ˜Š.Me nje fjal ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese

10 giorni fa
Kevin Mendes
Kevin Mendes

#killshot by EMINEM

10 giorni fa
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21

Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime

10 giorni fa
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo

Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)

10 giorni fa
Duttytoni Emerllahu
Duttytoni Emerllahu

โ™กโ™ฅโ˜†โ˜…

10 giorni fa
Hane Hoti
Hane Hoti

Bravo zemra ju knofte o zot๐Ÿ˜๐Ÿ˜

11 giorni fa
Merem Krasnik
Merem Krasnik

Bravo medaaaa๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

11 giorni fa
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kengeโ˜น๏ธโ˜น๏ธ

11 giorni fa
Sevim Tusha
Sevim Tusha

,j๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜˜ ๐Ÿ˜š ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜ ๐Ÿšน ๐Ÿšบ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ’™๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜˜ ๐Ÿ˜š ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜ ๐Ÿšน ๐Ÿšบ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ’™๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜˜ ๐Ÿ˜š ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜ ๐Ÿšน ๐Ÿšบ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ (ยดโˆ€๏ฝ€*)(๏ฟฃ๏ธถ๏ฟฃ)>(o^โ–ฝ^o)(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(ยดโˆ€๏ฝ€*)(ยดโˆ€๏ฝ€*)(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(ยดโˆ€(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†๏ฝ€*)๐Ÿ’Ÿ

11 giorni fa
meli Shala
meli Shala

bravo

11 giorni fa
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj

Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข... hajde moter hajde oh vlla๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

11 giorni fa
Veton Gashi
Veton Gashi

Shummmmmm e vertet vallah

11 giorni fa
Rijad Riki
Rijad Riki

โค๏ธโค๏ธ๐Ÿ‘๐Ÿ‘

11 giorni fa
Ronilakacorri Aleandro
Ronilakacorri Aleandro

Nรซ prehrin e nรซnรซs e kemi thรซnรซ njรซ rime aty i kem andrrat dhe krejt historinรซ. Shumรซ e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nรซpรซr bot qoft mallku u pรซrmalluam me u pa me sy ๐Ÿ˜ข

11 giorni fa
Gezim sufa
Gezim sufa

Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp

11 giorni fa
Sevdije e gjk
Sevdije e gjk

Wunderschรถn song ยฐยฐยฐโ˜†M๐Ÿ‘V ๐Ÿ˜ข

11 giorni fa
Ozani Alea2
Ozani Alea2

Qysh e vogรซl unรซ kur isha, E kom pas njรซ mashkull t'dytรซ Kur u rrzojsha,e qajsha fortรซ Vllau jem mi fshike sytรซ.... Lumturinรซ e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjรซra tรซ bukra krijojshim bashk, Vetรซm nanรซs mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanรซs lotรซ n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomรซ se atje ma mirรซ, ร‡ka kishe ba tish kanรซ n,Kosovรซ E Nanรซ rrugve me tu sillรซ... Ty ngurbet vlla tรซ qoj dashnia Tรซ urojmรซ lumturi si kurr Tpafshim plotรซ me mbesa e nipa Nanรซn Baben mi gzu shumรซ. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirรซ mi pa me sy Du mbesรซ e nip me i ulรซ nprehรซn Mju tregu qysh u rritรซm unรซ me ty... ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

11 giorni fa
Aferdita Morina
Aferdita Morina

suksese se qka te qitni ju asht hit ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ’™๐Ÿ’™

11 giorni fa
Stinker Von Neben an
Stinker Von Neben an

Why does this language sound Turkish to me?

11 giorni fa
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz

Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ขโคโคโค

11 giorni fa
gaming tv
gaming tv

Mir bre Medรซ po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira

11 giorni fa
SNAP
SNAP

Deutsche Trends Top xD

11 giorni fa
Salja Karanezi
Salja Karanezi

Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ”Ÿ๐Ÿ”Ÿ๐Ÿ”Ÿ๐Ÿ“๐Ÿ“๐Ÿ“

11 giorni fa
skender gasgi
skender gasgi

Ju lumt keng eqellume shum

11 giorni fa
Ganimete Ahmeti
Ganimete Ahmeti

Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres

11 giorni fa
Jashar Zenunaj
Jashar Zenunaj

bravi ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•motra๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ dhe vella ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช๐Ÿ˜๐Ÿ˜

11 giorni fa
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj

Zemra te kendoft

11 giorni fa
Berat Memedi
Berat Memedi

Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni

11 giorni fa
Berat Memedi
Berat Memedi

๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

11 giorni fa
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi

Shumm e bukur kjo kange ๐Ÿค—๐Ÿ‘

11 giorni fa
Ergita Haka
Ergita Haka

Ska si vlla e moter, kurbet i mallkuar na ndave per se gjalli ๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜ฅ

12 giorni fa
Imer Kosova
Imer Kosova

Shum shum mir valla moter dhe vlla ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ‘

12 giorni fa
Merita Zeqaj
Merita Zeqaj

๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

12 giorni fa
Suzana Hoxhaj
Suzana Hoxhaj

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

12 giorni fa
tina tina
tina tina

Ju lumt goja Hajde moter hajde o vella pasuri me te madhe ska ne preher te nenes bashk me u pa

12 giorni fa
Bujar Pnishi
Bujar Pnishi

Bravo keng e bukur

12 giorni fa
gresi gres
gresi gres

Bukur shum suksese๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

12 giorni fa
Jeta Zeneli
Jeta Zeneli

โคโค

12 giorni fa
Agron Rameti
Agron Rameti

Fatmir Muja Tekstin dihet ajoo

12 giorni fa
Lumnie Xhimi
Lumnie Xhimi

Ohh med

12 giorni fa
Argjend Qollaku
Argjend Qollaku

Meda esht legjend

12 giorni fa
Yoshi
Yoshi

Bravo fatmir muja per textin edhe muzen kaq te mir๐Ÿ‘

12 giorni fa
albert islami
albert islami

Jashtzakonisht domethenese kjo keng ๐Ÿ™๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป

12 giorni fa
Punetore Shahini
Punetore Shahini

Super njรซ kรซngรซ e goditur na prekรซt kam dy vรซllezรซr e dy motra largรซ fรซmijรซt mรซ qanรซ zemra u preka shumรซ jeni mรซ tรซ mirรซt

10 giorni fa
Lutfi Daci
Lutfi Daci

ta fal zot zonin o med je njishi kshtu vazhdosh suksese

12 giorni fa
Halime Kokollari
Halime Kokollari

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ขโคโคโคโค

12 giorni fa
Alban Shabanaj
Alban Shabanaj

Shum e qellume ska pasuri ma t madhe se familja ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

12 giorni fa
Salihkaravidaj Lihi
Salihkaravidaj Lihi

kta e ngojn veq ata qe asht larg Familjes ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

12 giorni fa
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa

๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”

12 giorni fa
Ernest Gjonaj
Ernest Gjonaj

bravo bravo Meda je kengtar i madh,legjend je

12 giorni fa
Ergys Cekici
Ergys Cekici

Shume e bukur so gjithmon Meda

12 giorni fa
enny eni
enny eni

โคโค

12 giorni fa
Elda Bardhoku
Elda Bardhoku

Shum e bukur ju lumt goja ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

12 giorni fa
LIRIDON ELSHANI
LIRIDON ELSHANI

texti me i mire qe kom ndegju deri tani , nder kanga ma e mire . HALLALL MEDA E VJOLLCA . E NDJEM KENGEN .

12 giorni fa
Sab Sac
Sab Sac

๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’•

12 giorni fa
Alban Muca
Alban Muca

Shum e bukur

12 giorni fa
Sebastjan Spahiu
Sebastjan Spahiu

Shum bukur ku ka si moter e vella

12 giorni fa
Sermina Alimova
Sermina Alimova

๐ŸŒน๐Ÿ˜”

12 giorni fa
Rabije Thano
Rabije Thano

Super kenge kurbeti na ndau nga te gjith mallkuar qofsh kurbet ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

12 giorni fa

Prossimi video