No video

Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD)

 • Pubblicato il 2 mesi fa

  thisisnoizythisisnoizy

  durata: 3:16

  Music: BledBeats
  Lyrics: Noizy & Varrosi
  Video by AtlazFilms
  Available on:
  www.deezer.com/us/album/75001182
  open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA
  itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1
  Chorus:
  Femna byth e Madhe Mexicane
  Tu Pi puro cubana origjinale
  Hargjojna me grupin se kena pare
  Hennessy-ja shum sweet tap fare
  Varrosi: rap
  O goca o goca a jeni per party
  Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
  Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
  Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari
  Yea yea yea Do bojm cat dum ne
  Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
  Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
  Zemra hypi siper tha Po di me e the
  U zee me u zee man living si Zini
  Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
  pini ju pini sw ma boni ma eassy
  Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney
  U sa rahat vec me pjeshka
  bytha si kurrizi si ka breshka
  Kjo esht ajo jeta si une desha
  Noizy tu mkerku se une e rrejta
  Chorus:
  Femna byth e Madhe Mexicane
  Tu Pi puro cubana origjinale
  Hargjojna me grupin se kena pare
  Noizy:rap
  Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
  Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
  Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
  Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,
  Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
  Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
  E kam 1 shok qe un thrras varri,
  Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,
  I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
  Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
  Huh - mduket se Ma boni skemen,
  Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,
  Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
  Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
  Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana
  Chorus:
  Femna byth e Madhe Mexicane
  Tu Pi puro cubana origjinale
  Hargjojna me grupin se kena pare
  End:
  Jena tok se bashku dit e nat,
  Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
  Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
  Se sonte Po mkujtohen plot sene,

  meksikane noizy  varrosi noizy  varrosi meksikane  

Saranda Metoq
Saranda Metoq

Jam nana : jena shoke se bashku

22 ore fa
Arlind Dilaveri
Arlind Dilaveri

Don phenom twerk copyy

2 giorni fa
Agim Ymeri
Agim Ymeri

Bravo nojzi varrosi πŸ˜›πŸ˜›πŸ˜›

3 giorni fa
Noizy Ø.ŀ.Ř
Noizy Ø.ŀ.Ř

Kush eshte fansi i noziy te beje like

4 giorni fa
Endrit Gjonce
Endrit Gjonce

Superrrrrr

4 giorni fa
ELENA Toys and Fun
ELENA Toys and Fun

varrosi i dopt je shum. sje per rap my g.

6 giorni fa
Flori Vata
Flori Vata

o nish

6 giorni fa
SHQIPGaming
SHQIPGaming

Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin, Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

6 giorni fa
Raquel Gonzalez
Raquel Gonzalez

Greetings from Mexico πŸ˜ƒ

7 giorni fa
London UK
London UK

Kush jan qeto 2 modele bre ?? πŸ˜…πŸ˜…

7 giorni fa
Leonardo Koni
Leonardo Koni

noizy urime eshte sum mire e kam pa 1.000 here bravooooooo

9 giorni fa
Artur Meli
Artur Meli

Si noizy ska krejt kangt i super

9 giorni fa
Genti Hyka
Genti Hyka

te lumt noizy te lumt varros 😍😍😍

10 giorni fa
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Cfar paresh ju mor barbana qe sdini cesht zemra as femra ju jeni thjesht millosha e as kengtar sjeni cenergji kan milloshat milloshat vec lek skan as bosa sjan

10 giorni fa
Secret Albania
Secret Albania

@secret.albania

10 giorni fa
Geralda Cepele
Geralda Cepele

Je yll te dua shum noizy te puth fort fier πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’œπŸ’œπŸ’œ

10 giorni fa
Medin Isufi
Medin Isufi

πŸ‡΅πŸ‡¬

10 giorni fa
nesti sefa
nesti sefa

vk

11 giorni fa
klodis tv
klodis tv

Nojzy ti je mbriti i rrepit

12 giorni fa
ALBKING
ALBKING

Mozzik - DISS NOIZY ( Ghetto ) !!! https://www.youtube.com/watch?v=iWJ6rXcGsds

12 giorni fa
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Cfar paresh kan kto barbona po kto as shqip sdi po cpara vec barbuj bari rrugicash tirane se tjeter vari lesht

12 giorni fa
Rimela Prendi
Rimela Prendi

πŸ‘‘πŸ‘

12 giorni fa
Enia Balla
Enia Balla

Hajte kush po fut nje bast 100 milion i stakoj 600 mij i kam aty 400 mi sjellin shokt Jam NanaπŸ˜‰πŸ‘Œ

12 giorni fa
Petros Elezi
Petros Elezi

good

13 giorni fa
pro gamer
pro gamer

Show this to my dog Now he want a girl friend mexican

13 giorni fa
Dena Oldi
Dena Oldi

nojzi je mi I mir ne te terbite 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

14 giorni fa
Klementina Meta
Klementina Meta

Bravo noizy je yll

14 giorni fa
Leonardo Krrakrra
Leonardo Krrakrra

Snik po ky bq grek cne ktu🀣🀣🀣🀣

15 giorni fa
dionis cepele
dionis cepele

Super noizy varrosi

15 giorni fa
dionis cepele
dionis cepele

O goca o goca a jeni per parti doni me shku ke noizy hajde se ju con lali

15 giorni fa
CHRISgamingTV
CHRISgamingTV

ajde ni kenge me snik Ρλα Ρνα τραγουδι noizy ΞΊΞ±ΞΉ σνικ +1

16 giorni fa
nina Beka
nina Beka

NoizyyyπŸ₯°πŸ₯°πŸ₯° kingg❀️❀️ lovee youπŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°

17 giorni fa
Sonikaja Sonikaja
Sonikaja Sonikaja

O zmre

15 giorni fa
Enkelidat Braci
Enkelidat Braci

Super

17 giorni fa
Artur Braho
Artur Braho

Unikkatil me 400 hajduka Noizy me 30 vetπŸ€£πŸ–•.

17 giorni fa
ARIS TOLA
ARIS TOLA

Bravo nojzi je njesh

17 giorni fa
ridi doci
ridi doci

https://www.youtube.com/channel/UCA3R5Z5KLKXHISsHb-kWPoQ 100like for 30min your pages

18 giorni fa
A me la Kokici
A me la Kokici

super kenge

18 giorni fa
DEJVI DAKA
DEJVI DAKA

o goca o goca a jeni per parti

19 giorni fa
Labi Bullaku
Labi Bullaku

Bravo noizy

20 giorni fa
Devi Cerhozi
Devi Cerhozi

Femra meksikane 🚬🚬🚬🚬🚬😎β™₯️

20 giorni fa
Fred Poda
Fred Poda

Bravo Noizy

20 giorni fa
Albania Tv
Albania Tv

Varrosi eshte gej

21 giorno fa
Ilian Koka
Ilian Koka

Ene dojn me u krahasu me #hb#

21 giorno fa
Sara Shkulaku
Sara Shkulaku

Bravo noizy

22 giorni fa
Kujtim Osmani
Kujtim Osmani

Arjgurg

22 giorni fa
ninxha tv
ninxha tv

Super noizo

22 giorni fa
noizy snik
noizy snik

Noizy+snik. πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±+πŸ‡¬πŸ‡·πŸ‡¬πŸ‡·

22 giorni fa
Flori Vata
Flori Vata

πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

23 giorni fa
dorina Duma
dorina Duma

Bravo noizi dhe varrosi

23 giorni fa
Tsmleonid Biba
Tsmleonid Biba

o goca o goca

23 giorni fa
Tsmleonid Biba
Tsmleonid Biba

o mret

23 giorni fa
Eni Enis
Eni Enis

O bish per femra je I madh

24 giorni fa
orgito ndoci
orgito ndoci

Eshte I mir p.o. stresi ma i mir

24 giorni fa
Ergis Shaho
Ergis Shaho

Ergis shaho

25 giorni fa
Eltion Duraj
Eltion Duraj

Jenana

25 giorni fa
G Yoworld Weed
G Yoworld Weed

πŸ§” πŸ‘• πŸ‘–

25 giorni fa
Lorik Berisha
Lorik Berisha

Bisha jeni

25 giorni fa
gentian tn
gentian tn

600mije i stakoj je nona hahahap

25 giorni fa
DD Productions
DD Productions

Super kende

25 giorni fa
logo king
logo king

πŸ‡¦πŸ‡±πŸ˜˜

25 giorni fa
Led Kola
Led Kola

Sick beat sick song sick tune. Playing this in my BM with the windows down (I've parked up while I finish this comment lads)

26 giorni fa
reshat muharemi
reshat muharemi

fero gang gang ❀❀

26 giorni fa
Lume Cobani
Lume Cobani

Vllai im ju pelqen shum

26 giorni fa
fatjon hasimaj
fatjon hasimaj

https://youtu.be/mkDWmOkfnfE

26 giorni fa
Qika Shkoni Paris
Qika Shkoni Paris

E keni kopju Don Phenom (Braziliane) Kurr se boj Like see keni kopju Sha vlen

27 giorni fa
Qika Shkoni Paris
Qika Shkoni Paris

Real G is Real G e Kan kopju Po Mos Um kallzo TI mu e Kan kopju a se Kan kopju

26 giorni fa
Real G is a G
Real G is a G

Se kan kopju , kan lu qoke

27 giorni fa
Qika Shkoni Paris
Qika Shkoni Paris

Sja*

27 giorni fa
Robbe RB
Robbe RB

vlaka snik pare to boulo me tous malakes sou

28 giorni fa
DragonFrezeeTv
DragonFrezeeTv

Σνικαροςςς

28 giorni fa
Rodrigo Moreno
Rodrigo Moreno

MEXICO

28 giorni fa
Killer Fox
Killer Fox

Nannaaaa

28 giorni fa
rigon terziu
rigon terziu

Shum i fort noizy

29 giorni fa
BashkimAlBoss
BashkimAlBoss

aaaaa kjo po, se mbetet duke bere budalliqe,ku eshte xhiruar video?

29 giorni fa
mario durres
mario durres

http://www.genericcialis.com/Cr6eW///1qYmLbVTWut4Q50/fcbg/?cat=1&pid=2&i=928411 1000+ free follow facebook

29 giorni fa
aurora rora
aurora rora

noizy 1 je ti po varrosi esh m i mir se ty

29 giorni fa
Albania Kuq e Zi
Albania Kuq e Zi

Te qifsha grekun kacif bythqirin serb e Rus.... Na rroft Stresi Noizi Varrosi llapat tona qe i kemi si shpirt dhe Shqiperia kuq e zi Autoktone

Mese fa
artenisa azisllari
artenisa azisllari

Po pse e genjeve noizyn o varros CA te beri? πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

Mese fa
All Video
All Video

SupeeerπŸ˜β€πŸ’Ž

Mese fa
miri berdufi
miri berdufi

super kongπŸ–

Mese fa
Daniel Mamollari
Daniel Mamollari

Varosi pidharii πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

Mese fa
gamer hd
gamer hd

me ton snik ti pezi oli ti ora sto kinito

Mese fa
dogani dogani
dogani dogani

otr to death 😍😍😍😍😍

Mese fa
Geri Bunguri
Geri Bunguri

1 milion i stakoj

Mese fa
florian xhepa
florian xhepa

Super zo ka noizy

Mese fa
Sajjad J
Sajjad J

Greetings from Iraq to Albania and Mexico

Mese fa
Lorenc Ferhati
Lorenc Ferhati

Super kong

Mese fa
Unh Connu
Unh Connu

Fukin love this shit

Mese fa
2jgames facebook
2jgames facebook

pse futen ethe snik esht psikopat gey

Mese fa
gab tube
gab tube

Noizyβœ”βœ”βœ” Snikβœ”βœ”βœ”

Mese fa
FLORI GamingYT
FLORI GamingYT

BAdbOD 4Life

Mese fa
eni xhafa
eni xhafa

Keng me e bukur se kenget e noizyt 😜

Mese fa
eni xhafa
eni xhafa

Keng me e bukur se kenget e noizyt 😜

Mese fa
M Aliu
M Aliu

oh sat forta fermat

Mese fa
M Aliu
M Aliu

oh sat forta fermat

Mese fa
Jusri OTR
Jusri OTR

diss hellbainz.Vete e kerkun

Mese fa
Saba Myftari
Saba Myftari

Super Noizy

Mese fa
Denis Alliaj
Denis Alliaj

o noizi e gjete do varrosin me meksikanet🀣🀣

Mese fa
Joni Ferracaku
Joni Ferracaku

OTR FOR LIVE

Mese fa
Roni Muca
Roni Muca

me varrosin

Mese fa
Roni Muca
Roni Muca

njish je nojzi

Mese fa
enis dauti
enis dauti

OTR Mafia

Mese fa
albanianvlog vlog
albanianvlog vlog

Bomani sub Meris kurtaj

Mese fa

Prossimi video