No video

Pa Gjurmë- “E kapa gruan mat me të dashurin” /38 vjecari: Më bëri magji dhe iku me vajzën

 • Pubblicato il 13 giorni fa

  Report TVReport TV

  durata: 25:20

  Pjesa e dyte DT 5 Dhjetore Historia e një babai zemërthyer ka ardhur e rrëfyer këtë herë në emisionin “Pa Gjurmë”, i cili prej një viti vuan mungesën e së bijës, për shkak të konfliteve të vazhdueshme me të shoqen, ndërsa kjo e fundit nuk i lejon të takojë fëmijën.
  Erjoni dhe Denisa u martuan në korrik të vitit 2011. Pasi bënë celebrimin çifti u nisën drejt Italisë tek vëllai i Erjonit, Bajrami. Në muajin tetor erdhi në jetë vajza e tyre Margarita. Marrëdhëniet mes palëve shkonin mirë, dy vëllezërit me bashkëshortet dhe Margaritën e vogël jetonin ne një banesë. Ndërsa Erjoni punonte Denisa merrej me rritjen e Margaritës, vajzës së vogël
  Erjoni, babai i vajzës 7 vjeçare, vendosi të tregojë historinë e plotë të familjes së tij duke rrëfyer konfliktet e nisura me bashkëshorten e tij, të cilat sipas tij kishin filluar në vitin 2015, kur ky i fundit një vit pas martesës zbuloi lidhjen e fshehtë të bashkëshortes më një tjetër, ndërkohë që njohja e tyre kishte ndodhur përmes komunikimit në rrjetet sociale. Në janar të vitit 2015 Sindriti djali që Denisa kishte krijuar shoqëri vjen në Itali me një ekip nga një firmë ndërtimi.
  Sipas 38 vjeçarit, në këtë periudhë bashkëshorja kishte filluar të komunikonte shpesh përmes rrjetit social facebook me djalin nga Mamurrasi, me emrin Sindrit.Këtu fillon krisja e parë mes ciftit, dyshimet që lindën tek Erjoni dhe justifikimi i Denisës se ishte thjeshtë një shok virtual.
  “Më fliste keq për familjarët e mi. Profilet e facebookut i zbulova në 2015. Kur unë zbulova profilet fallco, m’u betua që nuk ka ndodhur asgje dhe unë i besova fillimisht. Zënkat filuan para se të vinte në jetë fëmija. Shkuam pa dokumenta në Itali, dhe që atëherë filluan zënkat. Bashkëshortja filloi të më vinte kundra familjes. Më futi në sherr me prindërit. Në korrik të 2016-ës mua më fusin në burg, pasi dhunova babanë. Familja ime e dinte për tradhëtine e bashkëshortes, ndërkohë unë jo.
  Erjon Xhafa, babai i 7-vjeçares
  Kështu , vazhdojnë konfliktet e tjera mes ciftit pasi .Justifikime te vazhdueshme të Denisës, që sipas Erjonit ndodhën pasi vëllai i tij e dinte historinë e lidhjes së Denisës me djalin nga Mamurrasi. Kthehen në Shqipëri në vitin 2016 dhe Denisa nis debatet edhe me familjen e Erjonit, ndërsa ky i fundit kalon deri në dhune fizike ndaj babait. Për këtë denoncohet nga prindërit në polici dhe dënohet me 5 muaj e 10 ditë burg.
  Pavarësisht se Denisa kishte 4-vite në një marrëdhënie me Sindritin, djalin që njohu në facebook, I afrohet përsëri ish bashkëshortit duke i kërkuar të takoheshin po pa dijeninë e prindërve të tij.Në vitin 2017, Denisa kërkon të largohet me vajzën tek daja në Greqi për t’u qetësuar. Erjoni i jep me shkrim prokurën pa afat. Denisa ishte larguar tashmë nga Greqia në drejtim të Italisë, pranë të dashurit të saj Sindritit. Erjoni niset dret Italisë dhe aty mëson gjithcka. Zbulon se Denisa kishte kohë që e kishte tradhëtuar.
  “Kur unë kam rënë brenda në burg , divorci ndodhi në nëntor të vitit 2016. Gjatë kohës së burgut erdhi ajo dhe më kërkoi një prokurë me firmë për të marrë vajzën për të shkuar tek daja në Greqi. Nuk ia dhashë fillimisht dhe për një javë u grindëm. I dhashë firmën për vajzën. Dola në nëntor nga burgu dhe u bashkuam me bashkëshorten, Më pas Denisa shkoi në Greqi tek daja dhe unë atë kohë vazhdoja të komunikoja. Ajo, në fakt nga Greqia kishte kaluar për në Itali, për të komunikuar sërisht me tjetrin. Unë erdha në Shqipëri pasi ishte kthyer bashkëshortja. U grindëm në shtëpi. Bashkëshortja kërkonte vazhdimisht jetë lluksi. Dhe unë fillova të dyshoja kur zbulova profilet fallco të ish-bashkëshortes.
  Erjon Xhafa, babai i 7 vjeçares
  Ndërkohë 37 vjeçari Erjoni vazhdon të kërkojë vajzën e tij, prej 5-janar të vitit 2018, ku qëndroi me vajzën vetëm dy dit . Që nga ky moment Erjoni nuk ka dijeni për vendodhjen e vajzës dhe të ish-bashkëshortes së tij.

  report tv  pa gjurme\  

Sandri B
Sandri B

kshu esh kur t shpeton litari na duart. ksaj i bie qello dhe nje her pa t shikosh pupupu

12 ore fa
Delvi Daci
Delvi Daci

O idjot po te isha un ne vendin tend do ekisha vrar at kurven dhe fmin ja kisha marr po ti qenke nje kokerr idjoti

2 giorni fa
No Sleep
No Sleep

Ik viju viz Edhe vajzes Edhe asaj a se kupto qe ajo t merr per njeri mrehum kap vazhdo jeten tende futi i tmartuar me noj vajz t mire Edhe harroje ate kurven se dhe vajza si ajo ka per tu bo pa merak vazhdo merru me tregti nxirr noj lek ne menjean mbas 10 vitesh me ato lek qe ke nxierr me nje an paguj noj njonin t ja qij rracen ta heqi qafe...

2 giorni fa
Albert Rukaj
Albert Rukaj

Oooo ajo nuk ka hasur ne nje burr me hunden me lesh qe tja theje turit por ja qe paska pas nje burr te urt por femrat e tilla kshu bejn medet per ty mi kurva e botes se te han ty me has ne ter burrat e botes o kurva e botes..

3 giorni fa
GEZIM HYSENI
GEZIM HYSENI

PO.KJO ESHT KURV ME DAKU CTE DUHET AJO

3 giorni fa
Arbri Saliu
Arbri Saliu

O mor qyqar ç'të ka zënë ty mos zente hasmin.Bej analizë ADN-je vajzës së ndoshta nuk është e jotja e kot lodhesh.Nga kurvat çfarë s'të vjen.Mjere ajo vajzë c'nene ka,ishalla si ngjan kurves

4 giorni fa
Labe Vlore
Labe Vlore

Po cfar burrec je ti, ajo e punonte me te tjere si ne Itali kur ti ke qene ne burg o idjot. Ti je nje koqe kandari

5 giorni fa
Vivian Ka
Vivian Ka

O ishkreti ti cjan keto gra keshu e zot gjyna mavria upleks me kurven

6 giorni fa
Xhavit Arifi
Xhavit Arifi

tani e nenvlersojn Kanunin e Lekë Dukagjinit se po te ishte ne fuqi ende (jo ne te gjitha rastet) do shkonin gjerat shum me mirë.

7 giorni fa
Marksen Sula
Marksen Sula

Odeta je si shpirt!

9 giorni fa
Kel Basha
Kel Basha

Ta ka pare I madhi Zot qe je ndare nga nje femer e till imagjinoje sikur te kaloje jeten me nje person te till. Paske qene I drejt. Cdokush mund te beje llafe me prinderit se po shoh komentet si pa logjike, por mos e vrit mendjen fare. Gjej nje nuse familiar qe te pershtatet sa per vajzen ajo do ta sjelle vete se per femra te tilla femija eshte shume pengese. Njerez te tille si ajo I shfaroste I madhi ZOT nga faqja e dheut. Je dial I mire mos u dorzo

9 giorni fa
Semuga S
Semuga S

Eshte nje shprehje popullore kosovare ndoshta me teper qe thot: Nese babai te behet gomar mos i hyp por vetem ngrihe, qe do te thot mos e rraf mos e keqtrajto sepse eshte babai.

9 giorni fa
miki musliu
miki musliu

Shum keq , shum xhynah i ngrati .shihet qe asht i sinqert

9 giorni fa
duli banda
duli banda

Shum keq me femra te keqia zoti na rujet nga keta njerzit femia qa faje ka pa bab qe don kurva me u pallu

9 giorni fa
Trieshi
Trieshi

Adin kush mem tregua èn cilin kanal èn ky emisjon. Vet jetoj ne USA. Kam programet shqip. Dèshiroj me dit a asht èn Klan tv a nè cilin. Dhe nè sa ora. Ju lutem. ??????????????🇦🇱🇺🇸

10 giorni fa
porta di paradiso
porta di paradiso

Ne tv report

7 giorni fa
Kapopi Bosi
Kapopi Bosi

Shqipatar analfabeta shka mshir si puna e ktyne qe jam katnar pa shkoll ka sa dush shqiperia prandaj duhet mi heq qafe ... Rroft brezi ri Varfnia vjen nga padituria Hajt shnet.

10 giorni fa
Xhemail Xhemaili
Xhemail Xhemaili

Avokatat mbrojn interesin e vet vec per tmar leket se asgje nuk bejn krejt jan per ti vra se gjithmon i ndimojn femres edhe gjikata njelloj hajdut jeni gjith

10 giorni fa
Rosa Gjika
Rosa Gjika

Po Ku mbahen ato nga fjeri. K......jan te gjitha

10 giorni fa
Bleri London
Bleri London

Rena Shkirti 😂😂

2 giorni fa
Rena Shkirti
Rena Shkirti

O rasa gishtat sjan njesoj megjithate injoranca jote ska limit !

8 giorni fa
Erind Farruku
Erind Farruku

Po I k er cun martohu gjej I femër tjt.. Qr asaj fucking kurve

10 giorni fa
Nexhat Murati
Nexhat Murati

Po perse ke ardhur more gjynah te rrefesh ne ket studio te ndegjojn e gjith Shqiprina ik ma shpejt ne shpi.

10 giorni fa
Carlo king
Carlo king

O zotri nusja jote të ka bë magji me dheun e nji varri dmth sigur se dheu ësht i ftohët ashtu ti të ftohish prej saj.

10 giorni fa
Jorina Ces‘t la vie
Jorina Ces‘t la vie

Me popull budallenj se ju shqiptares e shqiperis nuk ka pz 😂😂😂😂 Vec te ju ndodhin kto budalliqe hahaahahaha

10 giorni fa
Midat Bleta
Midat Bleta

Jorina Ces‘t la vie keto nuk ndodhin edhe aty ku jetone ti

7 giorni fa
Marksen Sula
Marksen Sula

Shigo mos te ket ber manaja me komshiun bej nje pytje sa mos te jet von o bore ti te shash shqiptart kurva ka kudo ne bot

9 giorni fa
lili oco
lili oco

Ose spo i thua te gjitha keto ti zoteri,ose se paske kuptuar fare brengen e asaj zonje ti .Asnje nuk do ta prishi familjen,ajo e ka treguar qe esht bere pjese e sakrifices tende ka emigruar me ty etj.Po fakti qe nuk kan pasur mardhenie te mira me njerezit e tu do kete pasur edhe kjo ndonje shpjegim ,Mbase esht ndjer e ofenduar ajo nga njerezit e tu.edhe ato qe te takojne do ti maresh ti nga babai se u bere me grua me femi,kur do ti maresh ,kur te rritet femija.po ti kishe ne emrin tend planifikoje si ta ngrije jeten,kurse keshtu......bridhni shteteve te botes,torturo gruan torturo femin,keto sti ka njeri per borxh.keto vuajtje vin si pasoje e paaftesise tende si burre ti dalesh balle familjes. ti ose se ke perfillur shqetesimin e saj ose se ke kuptuar fare ate.Ti dukesh te kesh qen ne autobuz gjithe kohes.duket sikur ajo esht lodhur me ty normal qe edhe fundi i ketyre puneve ndarje dhe lidhje te reja do te jen.se ajo e re ishte akoma.pak nga pak ta paska treguar kjo qe lidhja po ftohej ti rralloi telefonatat etj.duket qe esht lodhur me ty.Pse su ule ta pleqeroje ket muhabet se biseda zgjidh gjithcka ,por i le te akumuloheshin gjerat? Mua nuk me duket qe ka pasur faj ajo ne prishjen e jetes bashkeshortore,..pastaj per lidhjen pas divorcit me femin,bej cte thot avokati.Mos i thuaj kurve se kjo nuk esht sjellje e shthurur por normale kur nje martese mbaron emocionalisht,mos u bej burrec duke then fjale te keqe per ate qe iku qe sesht prezent.duhet te ndryshojne meshkujt shqiptar mentalitet dhe te ulin hunden te pranojne gabimet e tyre.kjo esht ne te mire te tyre.

11 giorni fa
Ria Ormenaj
Ria Ormenaj

Cfar buce

11 giorni fa
Doris Malgjoni
Doris Malgjoni

O te qifsha robt burre legen ik o idjot

5 giorni fa
Festim Merdita
Festim Merdita

ty te mungoka nje bibiron o poccc

11 giorni fa
Festim Merdita
Festim Merdita

+Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk🤣🤣🤣gjynof i shkretii

6 giorni fa
Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk
Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk

Festim Merdita Hahahahha Hahahahha Hahahahha

7 giorni fa
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Ty te pasa nem baba o mut. Po a ke ftyr me tregu u zure me baben per gruen qe ta q.....n te tjeret. Ty kane kokrra e mutit se veq burr smun te Thom.

11 giorni fa
aj gashi
aj gashi

E more legen te qon dor ne prind te vret zoti nej me vjen keq hiq per ty

11 giorni fa
Iris2 Iris2
Iris2 Iris2

Po si ska turp ky cornuto edhe te dali ne TV?👿

11 giorni fa
orhan nuhiji
orhan nuhiji

Mbasi te trathtoj e braktisi gruja dhe rrafe prinderit ka do shkosh tash kolovar Qdokush ka ate qe meriton e edhe ti nuk meritoje me mire

11 giorni fa
manuela manuela
manuela manuela

ahaahah kur tradhtojne femrat keta tipa dalin tv.kur tradhtojn burrat per burrat sqenkan gje..ti zotrote ke fain ca ke ber per te e ke mbajt afer prane teje ke bere per te ..sjellje vjen prej jush zotrote fai eshte i yti sepse ate gjendrim do mari ajo ate frym jush do mari pahh se ju i lini me prindrit edhe vet ikni e bridhni me kurvat ..por un te isha si ajo..ndahesha edhe shikoja jeten time sesa te beja keto gjera me burr ne krahe oer keto ne cift nuk jam dakort keto gjera nuk behen keshtu ne cift qe te tradhetojn ..keto gjerat zgjidhjet pa patur femije.nqs se do lere qe ne fillim sesa te ndodhin keto gjerat deri ketu turp .sje i zoti per familjen tuajen..😈😈

11 giorni fa
Jam Shqiptar Malsor
Jam Shqiptar Malsor

Valla bo me mtradhtua gruja ma mier spo flas...

12 giorni fa
Jasin Riduan
Jasin Riduan

Ffide

6 giorni fa
grin
grin

rrena,cdo gje per reklam te televizionit

12 giorni fa
Samsung Nokia
Samsung Nokia

O avokat o kokbyth kush ta ka dho licencen per avokat ty o pall qeke sikur tpaska perplas kamioni

12 giorni fa
Xristos Markos
Xristos Markos

Qe te kesh lidhje me keto kategorish femrash eshte humbje kohe

12 giorni fa
Alketa Lala
Alketa Lala

Vdekshin ishalla keto femra te tilla nuk tradhetohet njeriu qe e do

12 giorni fa
Marksen Sula
Marksen Sula

Nk po vdesin po perahpen pa fund u mush i gjith vendi me kurva!

9 giorni fa
Tor Vlashi
Tor Vlashi

Duhet me fol me Diamandin blu që ti heqi shjtanin se I paska hy shejtani ksaj hahahahhahahaha

12 giorni fa
florian Nikolli
florian Nikolli

Pershendejte nga londra dua tju them zoti mos naj leshoft keto ferma pise duhen djegur me benzin uroj o shoku ta gjesh dritesin tend

12 giorni fa
Meryem Safani
Meryem Safani

Mir e ki vet femen jom po kjo osht viq ni kurv sen mashum

9 giorni fa
Nati Musollari
Nati Musollari

Pika kurves

12 giorni fa
Genci ecen vet
Genci ecen vet

mateo aga ,eshte pare tek 21 ne tirane me thane disa djem qe e kishin pare atie

12 giorni fa
Gani Zekaj
Gani Zekaj

erjon qenke shume i durusheme,se asaj pak tja futeshe trotile s8,ta qosh ne ajre ate lavire.

12 giorni fa
joni aliraj
joni aliraj

gruaja...ose ta shkaterron jeten ose ta rregullon ate.... kjo eshte tek e para. ndyrsire femer

12 giorni fa
Mimo01 Izito
Mimo01 Izito

Ish gruaja juaj paska qen me nje semundje patologjike e cila quhet covert narcisist personality disorder, Jan mashtruese manipuluese tradhtare dhe te ngatrojn me njerzit e gjith familjes ke shpetuar prej kesaj shtrige te qelbur, Edhe un kam kaluar te njejten gje 8 vjet martes keta njerez neritohn burg te perjetshem dhe tu hiqet e drejta te bejn femi sepse nuk duan askend keta njerez femin e mbajn per ta abuzuar emocionalisht sepse keta njerez ushqehen me dhimbjen e te tjerve

12 giorni fa
Arjan Filoni
Arjan Filoni

+Ajshe Neziri Çfar gjuhe esht kjo ?🤔

2 giorni fa
Ajshe Neziri
Ajshe Neziri

И Ќ Вториот ќ Ц

2 giorni fa
Arjan Filoni
Arjan Filoni

I ke rene kokes me kete koment shum femrave. Dhe pse dikush e arsyeton kete kendveshtrim te femrave nen pretekstin, qe ngaqe jan me te dobeta se mashkulli, skan rrug tjetrr pervetç se ta hajn ate " per padrejtesit e tija mbas shpine " se perball e din qe sja del dot !?

9 giorni fa
alb 95
alb 95

Mimo une kam shum respekt per ty si psikolog qe je kam degjuar shum fjale te mira nga njerezit e tjere si psikolog qe je. Ti meriton qe te jesh nje psikolog ne shqiperi sepse na duhen njerez si ty. Me respekt Amit Hazizi.

12 giorni fa
Leonora Tika
Leonora Tika

Or djal nuk ka nen ne bot apo vjerr te bej magji djalit apo nuses Por me sa duket ty te ka ren fali Me nje rrospije ne shpirt qe ke arritur deri ketu. Von apo shepejt zoti do ti kthej te keqiat qe ke perdorur dhun ne familje

12 giorni fa
Agush Hakani
Agush Hakani

Po' hik or legen sé ti nuk deshka baben tat or bari delesh ta ka Bo mir ajo o pleher

12 giorni fa
Alma Tsala
Alma Tsala

Kot nuk thon femra fut shejtanin ne shishe. mjer ku ishkreti we ika besuar asaj gjarpri me dy koka

12 giorni fa
Rita Luneto
Rita Luneto

Ti mor djal i mbar nuk ben hajr i ke vu dor babait per nje cop kurv..sot per sot kurvat me te rrezikshme i ndegjoj ne shipri

12 giorni fa
duli banda
duli banda

Rita Luneto e vertet

9 giorni fa
Luljeta Marku
Luljeta Marku

odeta kto se te japin informacjon jan te rremta po don me hup gjurm pse thojn dua te ngel anonim

12 giorni fa
stagemusic
stagemusic

kurva thote me ngacmojne shume normale kur je kurve te gjith dojne vetem nje gje kur je kurve

12 giorni fa
Lola Lolica
Lola Lolica

O zot si c'menden keto gra kështu ,o morjta që nuk ju ha o zot i madh me gjith fb. Shumica nga rjetet sociale ndahen turp turp per keto femra , mir per burat qe skan respekt po as femit nuk llogarisin nuk duan tia din 😤 gjynah ky mavriu 😢eh lumadhi ti 😢

12 giorni fa
Lola Lolica
Lola Lolica

+Seni Sulko Prsh. Po ja qe i bjen per pjes njerezve te mir keto lloi femrash Patriot njeriu I mir ska risk per fat te keq 😢 Të gjitha nga pak kan faj fb.njera tjetra keto duan plumbin në lule te ballit se nuk Jan per familje ,po sigurisht qe nuk ka per te gjetur me te mir se ky po mjer ato femi qe do riten me ate lloi plere se nënë nuk është ,nejse patriot zoti ju ruajt🙏 nga keto ndyresira ta them kete si moter respect 🙋

2 giorni fa
Lola Lolica
Lola Lolica

+Ardit Topalli Respect Patriot 🙋

2 giorni fa
Seni Sulko
Seni Sulko

Mos te rent per pjes thuaj se nuk ja ka fajin fb asj por ja ka fajin dicka tjeter.. se person me te mir se ky nuk ka per te gjetur me!

3 giorni fa
Ardit Topalli
Ardit Topalli

te lumt goja moj goc bravo

3 giorni fa
Lola Lolica
Lola Lolica

+duli banda Flm.patriot gjithashtu Edhe ju klb.🙋

9 giorni fa
Aneta Mojsidhi
Aneta Mojsidhi

esht ngop me buk fshatarja.dhe ka mesuar ne dfb te jetoj me mir

12 giorni fa
Andrea Andrei
Andrea Andrei

😂😂

8 giorni fa
Stavrosbibos Bibos
Stavrosbibos Bibos

þ uuuuuuuuuu

9 giorni fa
Stavrosbibos Bibos
Stavrosbibos Bibos

keq

9 giorni fa
Enver Azizi
Enver Azizi

Knaqesi

12 giorni fa
Besian Bala
Besian Bala

Këto lloj qelbersira duhen rrahur 3 here ne ditë para buke e mbas buke😁

12 giorni fa
Nexhat Murati
Nexhat Murati

Mashkull i bute te kokshe esht dashur ta rrahesh mir more burr i dheut.

10 giorni fa
sony arya
sony arya

e ce do? ajo qe e ka ne thua bej ca te duash,ate e ben! thuaj ta ndante qe ne fillim pa hyr ne sherr me prinderit e shkrete!

12 giorni fa
Besian Bala
Besian Bala

O qyq o qyq

12 giorni fa
Shkurte Maracaj
Shkurte Maracaj

I shkreti sa gjynaf shum i sinqerye ajo per ca kuptoj un ka lujte m te ky njeri shum i senqert

13 giorni fa
greis greis
greis greis

Edhe un ashtu mendoj

12 giorni fa
TONI LONDON
TONI LONDON

je aq viktim sa as se kam dit qe ka njerz ket nivel .... me rraf baben ... leje se te qihet gruja .... se mor vesh si ske sedr

13 giorni fa
Anna Maria
Anna Maria

Nje femer qe mburet ...dhe nuk ka turp.....dhe ajo nuk eshte k.....e vetem por dhe me shpirt te ku...e. Mjere kujt i bien ne pjese.

13 giorni fa
Anna Maria
Anna Maria

+lili oco une jam femer dhe me emrin tim te vertete.....por ajo nese eshte lene mbas dore ...nuk ishte me mire te ishte e sinqerte ....ti thoshte te verteten qe nuk e donte me kete burre ....dhe mos ja merte femijen ne ate menyre ...se femija ishte i te dyve ....dhe eshte shume gjulynah qe e vuan femija qe eshte qenie njerzore e pafajshme ...dhe prandaj e quajta mendhe lehte ....se ajo shume bukur mund gjente nje njeri qe i perkiste asaj ....dhe te mos mburej aq shume sa kalon ne budallallek .

10 giorni fa
lili oco
lili oco

+Anna Maria jo jo un skam lidhje fare , kam nje fis te mire nje familje te mire jo me kshu njere4zish. Por...edhe sikur te isha un...ca lidhje ka pyetja qe po te bej dhe pse te djeg ty kaq shum.mos je ti ky burri me emer fallc? **persa i perket asaj qe degjova ne video,esht shum e kuptueshme qe ajo i ka then per inat atij,edhe ai vet e thot 2-3 here kete.ngaqe ky ka qen i larguar ajo esht ndjer e len pas dore dhe un kuptoj ketu,dhe esht shum e kuptueshme per te gjithe,qe ajo ka dashur te tregoje vlerat qe ka,qe ka edhe shum te tjere qe ia ven re keto vlera pervec ketij. te gjitha femrat e bejne kete.esht ceshtje vetvlersimi.edhe ti e ben,po te ndodhesh ne situate te tille kur ti je aty dhe burri kthen koken nga nje bjonde 2m qe po kalon afer.Ndonjeher edhe pse e hidhur duke i then me mirsjellje se e kujt mendojme ne se esht faja e vertet i ndihmojme te tjeret.Ai ka nevoj per keshill prandaj esht ketu.DUHET TA PSIKOLOGJISESH SITUATEN , TE VENDOSESH VETEN NE VEND TE TYRE DHE TE JAPESH NJE KOMENT JO TE BESH BLA BLA BLA KOT ME KOT , DUHET TI NDIHMOJME NJEREZIT ME KOMENTE TE SINQERTA JO SHAJ E SHAJ SIKUR PER VETE JEMI SHENJTOR.DIREKT NE KONKLUZIONE SHUM E PAPERSHTATSHME DHE PARAGJYKUESE NGA ANA JOTE me duket komenti yt.DHE KETO...SMS ATA I BENIN MIDIS TYRE KU KA PASUR NJE INTIMITET ME PARE,NUK ESHT SE AJO DOLI RRUGEVE APO TEK ZERI. I POPULLIT DUKE TREGUAR LISTEN E SIMPATIZANTEVE. DUHET TE JEMI ME TE PJEKUR SE SNA DETYRON NJERI QE TE THEMI GJITHMON FJALEN E KEQE E VRERIN SHESHIT SE I RENDOJME NJEREZIT KESHTU. EDHE VET GJYKATESI DEGJON TE DYJA PALET PARA SE TE JAPI VENDIMIN.goxha brez i ri si ti,flet ne kete gjuhe kaq te rend..kjo me duket me e rende se situata e ketyre te rinjve qe kerkojne ndihme ne TV.

10 giorni fa
Anna Maria
Anna Maria

+lili oco ne mesazhet me burrin e saj.....qe kjo ka shume djem qe e propozojne ....qe e duan ...dhe te tjera fjale ....degoje mire ....se ndoshta ju jeni i aferti i saj .....ose je ti vete dora me emer fallc.

10 giorni fa
lili oco
lili oco

e degjova deri ne fund ket pjese.....por...... svura re se per cfare mburrej ajo ..?? per cfare e ke fjalen ti ??

11 giorni fa
Anna Maria
Anna Maria

+florian Nikolli si jane kaq te lehta ....dhe pa meshire ....sikur nuk kane dale nga familje ....po sikur kane dale nga egerirat.

12 giorni fa
Grano london
Grano london

Ndaq me e pas punen mir me gruan duhet me ja dhan ni vakt dajak ne dite perndryshe kshu si ky e peson

13 giorni fa
Shaqe Paluca
Shaqe Paluca

+Rita rita 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👍✋

12 giorni fa
Rita rita
Rita rita

Grano London 😂😂😂😂😂😂jo te gjitha mos i fut te gjithe ne nje thes😂😂😂😂😂une psh.vdes per burrin,ptu ptu syri i keq mos me rafte😂😂😂😂😂😂😂klm

12 giorni fa
Antonio Leshi
Antonio Leshi

Hahaha

12 giorni fa
Jenny Germany
Jenny Germany

A qyqi ti nuk shikoj bucen ti ca bent po zireshe me baban ... E po kur ka hap syt ajo fshatark e mbrostarit po ik o budalla futi plumin e bej burgun per qef

13 giorni fa
kastriot lamaj
kastriot lamaj

kete dial e njoh ky ka arrdhur shum i vogel ne itali e kishin mare nje person na shqipria per te lypur ne itali mbas kesaj historie e kan mar e kan cuar ne cento di colenca ne itali aty ka ndenjtur per koh te gjat aty filloi dhe drogen per arsye se ishte nje mosh e vogel po i uroi eltonit te jet larguar nga kijo histori

13 giorni fa
Aryel 27
Aryel 27

Vete emri i emisionit ( pa gjurme) dmth. Vetem njeres qe ju mungojne familjeve duhet te trajtoni zonje; se egziston nje emisionit me „zemer te hapur „qe merret me tema sociale.

13 giorni fa
Trieshi
Trieshi

Aryel 27 Kjo ja muor emisjonin Me zemèr te hapur. Bela lyp ma pak lek kjo 😝😝😝🇦🇱🇺🇸

10 giorni fa
Tony Tony
Tony Tony

Askujt mos i rente per hise nje gje e tille. Asnjeher nuk duhen hedhur hapa te shpejte si prsh martesa dhe krijesa e familjes, duhet ta njofim personin qe kemi ne krahe dhe pastaj ti bejme gjerat me maturi. Duhet te themi o zot mos na provo me gjera te tilla sepse vertet jeta merr nje rrug tjeter.

13 giorni fa
Eli Eli
Eli Eli

Kurv me PASAPORT

13 giorni fa
Ismet Foniqi
Ismet Foniqi

+Marjana tata Carisdeo f

8 giorni fa
Leonora Tika
Leonora Tika

Eli Eli😂😂😂 Me passaport amerikane thua

12 giorni fa
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

O zot mos nae co ket rast mod nalen me ra ne keq.zoti ja thet qafen asij kurv te degjinerume

12 giorni fa
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Jo nuka pashaport t'ha i humbe letart ne itali

12 giorni fa
juri darjo
juri darjo

kush esht kurv me pasaport ky apo gruaja.

12 giorni fa
Mirela So
Mirela So

Ky avokati me acaron omg fol njerre fjalen si perpihesh si dreq kur fol

13 giorni fa
Jam Shqiptar Malsor
Jam Shqiptar Malsor

😂😂😂 me te vertet me zi mer frym ky njeri...

12 giorni fa
Fatos Luca
Fatos Luca

Hahahah ca tberi avokati moj mirela? Ai i shkreti Po ndihmon

13 giorni fa
Albanian Barbie
Albanian Barbie

Mirela So 😂😂😂

13 giorni fa
Zef Ndokaj
Zef Ndokaj

E kape mat se kape mat kot fare kurvelliku eshte gjenetik

13 giorni fa
Eklerina Lamcja
Eklerina Lamcja

Shqiperia eshte e vogel eshte nuk arrin dot ta gjesh at

13 giorni fa
Bujar Darsi
Bujar Darsi

Ky qeka per te ardhe keq Po qfare mashkulli je more te marte dreqi mu ne mashkull

13 giorni fa
gianna gianna
gianna gianna

Lere kurven te bredhi

12 giorni fa
Leonit Osmani
Leonit Osmani

Ja fute babs or majmun pr at bagjel mir taka bo Ka hetu qfar legeni je

13 giorni fa
Lulezim Kuqja
Lulezim Kuqja

fix fare

5 giorni fa
Grisela Schumann
Grisela Schumann

I ziu ti Sa gjynaf

13 giorni fa
Math Müller
Math Müller

Grisela Schumann HAllo eigentlich

12 giorni fa
Nurten Se
Nurten Se

Ti kur nuk do te shohesh drite.. ke dhunu baben per nje grua qe te ka trathtuar mor legen mashkull

13 giorni fa
Maradona Rusija
Maradona Rusija

A VARJA ESHTE MESU AJO ME MIRE QE E PASKE NDA SE SA MUND TE BONTE NDONJE KURTH TJETER ME MIRE ME KAQ

10 giorni fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Po femra te mer ere ne hunde dhe more ja ka bo kurves

12 giorni fa
elton Duraku
elton Duraku

silva silva ca thu ti re 😤 te gjith do te japin shpjegim per veprimet qe kan ber 😤

12 giorni fa
silva silva
silva silva

Po he se Jan budallenj se è burri I'm keshtu è rrihte baben e tij è therriste e ema hajde ketu e futshin ne dhomn e gjumit è rrihte baben e tij , jam shokuar kur I shikoja, un nuk njoh asnje nga historia po doja te tregoja, pastj thon qe ka faj gruaja

12 giorni fa
Armir Dunga
Armir Dunga

E vertet o vlla ky qenka Kungull

12 giorni fa
Tony Tony
Tony Tony

Ky. Legen. Ik. Te qifsha. Ropt. Peder

13 giorni fa
Liza Meshi
Liza Meshi

L ll

2 giorni fa
Eni Eni
Eni Eni

O kar me nje person tjt po nuk me intereson o pler e ndyr ca mashkulli je po si ste intereson personi qe te tradhetoj edhe te shkaterroj familjem

13 giorni fa
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Cado ti bej kurves ky djali po' zot mas naj co..as atij spo ka elle frig se noshta kushe din CAE kercnojn

12 giorni fa
greis greis
greis greis

I shkreti ky qynah

13 giorni fa
jam Shqiptar
jam Shqiptar

+silva silva ti qeke gru per shpi 😂😂😂😂

11 giorni fa
greis greis
greis greis

+juri darjo tash trrin e kqyrin havan haha haha

12 giorni fa
juri darjo
juri darjo

+greis greis po duan grua dhe ktej sjan te zot ti mbajn.

12 giorni fa
greis greis
greis greis

+juri darjo po pse rren aty ai nras se ka rreh cfar kerkon ai i marrt dreqi disa burra i rrahin fmit e grat kur nuk e dun gruan e femit pse pse martohen

12 giorni fa
juri darjo
juri darjo

+greis greis ky e ka rrahur pa limit nusen.dhe prinderit.cfar tha aty as gje nuk esht e vertet.

12 giorni fa
Eni Eni
Eni Eni

Gra plehera thuan ordinere po ti ca burri ke qen ja hiqe kokn edhe e di burg edhe femin ok zda shohesh ama keshtu esht mekat

13 giorni fa
Nexhat Murati
Nexhat Murati

Po qpo flet more i gjor

10 giorni fa
Mimoza Shyti
Mimoza Shyti

Sa gjynah ja se si i provokojn burrat e tyre pastaj thon na trajtojn burrat keq i tregon ne mesazhe pisdheqet qe ban e lot dhe me jeten e fmis kto lloj mostrash nuk kan tyrp as dinjitet !!!

11 giorni fa
Cavo Ocavo
Cavo Ocavo

e ka Elton moj palle Elton Xhafa

13 giorni fa
ana anushi
ana anushi

Eni Eni 😂😂😂😂😂😂😂😂 tani po e shikoj .Mezi e kuptova dhe une haaaaaaaaaaaaa

13 giorni fa
Eni Eni
Eni Eni

+ana anushi cfare gjuhe fole zonje 😂

13 giorni fa
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar

Keto grat so skan tru fare

13 giorni fa
File Mushaku
File Mushaku

do

12 giorni fa

Prossimi video