No video

Portokalli, 2 Dhjetor 2018 - Çifti i lumtur (Vakia e shokut të burrit)

Aldush Shermadhi
Aldush Shermadhi

😂😂😂

Giorno fa
alfamed alfamed
alfamed alfamed

dy autobuza nga saranda hahahaha

2 giorni fa
Teuta Caushi
Teuta Caushi

Kenge popullore

3 giorni fa
piccola fiorella
piccola fiorella

Uffff kur do behen rob kto shqiptaret mer zot...o zot bej nji mrekulli,ktheja trurin 360° grad ktyre njerzve fodull qe sja kan iden e aktrimit edhe realitet ...

6 giorni fa
Danjel Rira
Danjel Rira

Pjesa 3:17 kur shkon ne spital dhe doktori te ben gjilper pa lajmerim

8 giorni fa
leka leka leooo
leka leka leooo

Nice

9 giorni fa
Samsung Peshkopi321
Samsung Peshkopi321

Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê

10 giorni fa
Aldi Cutaj
Aldi Cutaj

Hahahaha

11 giorni fa
Bjordi Tirona
Bjordi Tirona

Ahahahah

12 giorni fa
Besjana Basholli
Besjana Basholli

😂😂😂

12 giorni fa
Altin Suli
Altin Suli

Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo

12 giorni fa
idek ?
idek ?

Kjo video eshte kot fare

12 giorni fa
tea lazaj
tea lazaj

Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅

13 giorni fa
Kleiton Lita
Kleiton Lita

Jeni çifti më i mirë

13 giorni fa
Juliansimon Bilo
Juliansimon Bilo

Me loot

13 giorni fa
Oltjon Dule
Oltjon Dule

portokalli pa keta ska vler jeni njesha

14 giorni fa
Smart Phone
Smart Phone

Hahaha

14 giorni fa
Metà Italiano MitadLatino
Metà Italiano MitadLatino

Ma perché è nelle tendenze italiane?

14 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Ciao! Come stai?

12 giorni fa
ernest ernesti
ernest ernesti

500 milla albanesi residenti in Italia non e poco

13 giorni fa
Matilde Mara
Matilde Mara

Comunque è forte come pezzo😂

13 giorni fa
Renato Russ
Renato Russ

🇦🇱

13 giorni fa
Renato Russ
Renato Russ

Perché lo guardiamo noi mica siamo pochi

13 giorni fa
diseko Kokaj
diseko Kokaj

Aktore shume e mire

14 giorni fa
Pira
Pira

#30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱

14 giorni fa
Kristina Bela
Kristina Bela

ahahahah

13 giorni fa
George Luarasi
George Luarasi

Kot fare...Humor kot.....

14 giorni fa
Alessandro Galli
Alessandro Galli

Belle le tendenze di Youtube Italia!

14 giorni fa
white devil
white devil

Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda

14 giorni fa
A como
A como

Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂

14 giorni fa
Jeton Bujupi
Jeton Bujupi

Degjenerim Ska lidhje me Humor Gjithmone e njejta . O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes . Gjithqka Pornografike .

15 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!

12 giorni fa
Thomas Thomas
Thomas Thomas

fol per vete ti katunar

14 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?

14 giorni fa
London London
London London

😂😂😂😂😂

15 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!

15 giorni fa
Gladiola Kuqi
Gladiola Kuqi

Cifti perfekt 😂😂😂😂😂

15 giorni fa
Aleks Ago
Aleks Ago

bravo!

15 giorni fa
Samsung Samsung
Samsung Samsung

😂😂😂😅😅😅😅

15 giorni fa
Samsung Samsung
Samsung Samsung

Kto te dy jan super aktor superrrrr

15 giorni fa
Toni Jon
Toni Jon

A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....

15 giorni fa
D. Mysliu
D. Mysliu

Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .

15 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte

9 giorni fa
sidorela senka
sidorela senka

Fakti qe e shajn tregon qe eshte me te vertet e talentuar dhe e qan rolin aq sa fillon nuk ndan me personazhin dhe rolin nga aktorja. Super brava 💪

12 giorni fa
Denada Salkurti
Denada Salkurti

Fe ta

13 giorni fa
Lorenc TM
Lorenc TM

I thonë budallait hapi rrugë por duhet ta kthjeme duke then injorantit hapi rrugë 😅 vetëm në Shqipëri të gjykojnë në bazë të punës edhe profesionit 😑

13 giorni fa
Adri Sallaku
Adri Sallaku

Ke shume te drejt ,,,,

14 giorni fa
aniii shila
aniii shila

Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

15 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

15 giorni fa
Alban Strakosha
Alban Strakosha

I fooort Aaaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 ça ulëritje

15 giorni fa
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Asgje skan me shume ato vec anglishte dhe lekve. Can ka qerreti me shume see kjo. Kjo eshte kadaif

15 giorni fa
Redi Kokomani
Redi Kokomani

Bone gabim qe u ngrejte 🤪🤪🤪

15 giorni fa
Daniel Durra
Daniel Durra

Turp a ka famiglie a po jo?

15 giorni fa
Tablet Tab
Tablet Tab

Kjo esht aktore perverse

15 giorni fa
Erita Hoxha
Erita Hoxha

+comment as agron sa njerëz të pa logjikë që jeni aman ! Si i paragjykoni njerëzit aman !!!

15 giorni fa
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Kot e Shani kte. Yll eshte Po dhe aktore shume e mire. Per Hollywood eshte

15 giorni fa
number one
number one

Me mire afer Hollywood andej nga los Angeles aty ku jane ato industria e filmave porno...

2 giorni fa
τι λες τωρα
τι λες τωρα

Per Hollywood s'eshte po per t'i hyp siper eshte xham fare

15 giorni fa
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Superpjeshk eshte kjo pjeshka. Me fat Miku qe e shtyp

15 giorni fa
Anya Grace
Anya Grace

cdo shok i burrit eshte dhe shok i imi aa te lumt goja 😂

15 giorni fa
ma a
ma a

c do shok i burrit eshte dhe shoku im 😂😁😂😁😂😁

15 giorni fa
Music Lover
Music Lover

😂😂😂😂😂😂😂

15 giorni fa
ROMAN 3
ROMAN 3

Yll je , te ishe imja le te ishe si ajo te cifti ta bej hallall

15 giorni fa
Matin E.
Matin E.

BUKRA KESHTU LYI FLOKET BRUNECSE JE SHUME E MIRE DHE BUZET MOS I FRY SE I KE MIRE ORIGJINALE

15 giorni fa
besnik prizreni
besnik prizreni

4

2 giorni fa
Smart Phone
Smart Phone

Sum bukur ke shkruar

14 giorni fa
Nardi Official Page
Nardi Official Page

Eshte si yll ❤❤

15 giorni fa
Αννα Ντερβισαι
Αννα Ντερβισαι

E tepruar

15 giorni fa
Denis Caca
Denis Caca

Ahahaahaha cdo shok I burrit eshte edhe shoku im a te lumt goja

15 giorni fa
Tita proko
Tita proko

Qji

14 giorni fa
wendy wendy
wendy wendy

Shum banale

15 giorni fa
Margerita Bella
Margerita Bella

Shum bukur

15 giorni fa
lindsey lindsy
lindsey lindsy

Me acaron kjo femerrr duketttt fiksss sic ben rolin😏

15 giorni fa
piccola fiorella
piccola fiorella

Lindsey lindsy@ te isha une si ajo aktorja re kisha raportu komentin bashk me profilin..po i thojn nje fjale : hapi rrug injoranteve..

6 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+lindsey lindsy dases güt

9 giorni fa
Paulin Gjoni
Paulin Gjoni

+anna luma E vertetë.

11 giorni fa
lindsey lindsy
lindsey lindsy

Fjorela Beqo thank you😂😂

12 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+lindsey lindsy ti je si kukull!

12 giorni fa
Eno Eno
Eno Eno

https://youtu.be/sfPFWlbAiRU pjesa me e bukur

15 giorni fa

Prossimi video