No video

Portokalli, 7 Tetor 2018 - Çifti i lumtur (Heroina e avionit)

grin
grin

nuk shikohet per shum koh kjo baxhella,ta shpif ashtu si flet..

2 giorni fa
Besnik Mlloja
Besnik Mlloja

Je nish

5 giorni fa
Amdi Bicaku
Amdi Bicaku

Mefal

8 giorni fa
rei thanasis
rei thanasis

Keta e degjenerojne fare portokalline

12 giorni fa
Anya Grace
Anya Grace

gjithmon te njejtat gjera beni ficka nsrysge please

Mese fa
Tony Tony
Tony Tony

Porno. Ktu. Vetem. Humor si thu. Dot. Vec. Se. Porno film.

Mese fa
Ronaldo The Best
Ronaldo The Best

Bythore

Mese fa
Recensione
Recensione

Ti qe po lexon kete koment paq fat gjithmon ne jete.

Mese fa
amarda zhupa
amarda zhupa

bravo

Mese fa
Seldi Caka
Seldi Caka

Kto jan aktor per te brazzers 🤣 humori 0.001 % nuk shikohet me tv 😣

Mese fa
Serxhio Korici
Serxhio Korici

Haahahhaha

2 mesi fa
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi

Ma mir po shikoj porno Film se sa kto

2 mesi fa
Kaltra Nako
Kaltra Nako

Mos degjoni keta budallenjet qe shkruajne keshtu jeni te papare ju dua shumee 😍😍😍😘😘😘👏❤️❤️💋💗💘

2 mesi fa
Kaltra Nako
Kaltra Nako

Bravo

2 mesi fa
Adela Xhelaj
Adela Xhelaj

Hahaha te beft mire shpirt

2 mesi fa
Sebastjan Sebi
Sebastjan Sebi

😂😂😂😂

2 mesi fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Po mir ashtu e lejme une kur kam qen ne shqiperi ne femijerin time skam degju gje ne shqiperi te kemi dashnore 12 apo 13 vjeqe pastaj kurse tani qar ska ok me shum.dashnore kan burrat e martuar goca te reja se qunat e ri lloj lloj studente lloj lloj degradimi e pak kjo puna internetit ka degjeneru dhe kalamajt kta e bejne se kshu e pelqejne shoqeria shqiptare pastaj ne greqi e ne krejt boten ka prostituta dhe e din te gjith po ne shqioeri smeret vesh kush eshte prostitus e kush seshte se shumica ashtu jan bere per nje kaf ne spo flasim.per te gjith por per shumicen kalamajt goca e quna nga 10 vjeq pin hasha e budalliqe

2 mesi fa
Patrik Kurti
Patrik Kurti

Nuk jam ordinere unë 😂😂😂

2 mesi fa
Xhuljo Vlora Official
Xhuljo Vlora Official

😂😂😂😂jepi jake fute😂😂😂👌

2 mesi fa
Sea Hunters
Sea Hunters

po ky stveni per pes minuta mbaroi pune

2 mesi fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Po me nejt me shume rrezohet avioni

2 mesi fa
Mateo Matt
Mateo Matt

Humor koti

2 mesi fa
TheKingdom Dardania
TheKingdom Dardania

Prit bej te fala 😂😂😂

2 mesi fa
Phone Servid
Phone Servid

TheKingGom Dardania xr

2 mesi fa
Dario Doka
Dario Doka

Ahahahahah kto jan mekjee bashk dhe bukra😂😂😂

2 mesi fa
Fs Plaster
Fs Plaster

ka vdekur homori cope cope

2 mesi fa
MBmk lovefamily
MBmk lovefamily

oh my gash oh my gash😂😂😂 jam shume i bukur

2 mesi fa
number one
number one

Nuk e kuptoje cfar dreqin qeshin ato ne salle...

2 mesi fa
Rama Aleksandro
Rama Aleksandro

H di bukurani ct

6 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Ata sdin se cesht humori! Me than te drejten mua sme ben me qesh! Eshte humor I matufjepsur qe e marrte dreqi!

2 mesi fa
Κλεανδρο Βασιλ
Κλεανδρο Βασιλ

😂😂😂😂

2 mesi fa
fero fizi
fero fizi

hahaha

2 mesi fa
Klodjan Hoxha
Klodjan Hoxha

Humori ironia dhe sarkazma e kësaj të ashtëquajtur komedi. Është thjesht vari k...n.

2 mesi fa
stefanos rapai
stefanos rapai

B

Giorno fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Nidalexh Abec nigjo ktu djalosh! Shqiptaret e shqipris sjan digjeneru ok? Shtetet e tjera qe kan zhvillim jan ma prostituta se ne shqipni ok? Un kam pas jetu ne greqi 10 vjet per arsye pune! Po greqia per mu ka qan plot digjenerm! Un nuk jam 13 vjece ok? Meqe je jasht ti e di ti qe dhe njerezit atje jan ma rrugecer sepse shtetet jan te zhvillume dhe kan shum njerez ma tposhter se ne shqipri! Laje gojen kur flet per shqiptaret ashtu ok?

2 mesi fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Dhe une qun jam se harrova te te them ti besoj se jeton ne shqiperi dhe e dinse si jan degjeneruar shoqeria qu te kalamajt e deri tek te rrituri hajde ktej jash e shiko se si jan njerezit gjithsesi ti ke mendimin ten

2 mesi fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Fjorela feqo shum eger e paske kap me humorin ke nja 50 kanale dhe mund ta qosh ku te duash me fal se po flas pak banal po e din shprehjen vendi behet sipas kuvendit qdo gje eshte sipas kohes ky eshte humori i koheve reale te diteve te sotme ok se me perpara ka pas rregull si popull se gjagji enver i ka pas eduku mosj me shajt e me fol palidhje rruges kruse tani eshte degjeneru veni qe tek kalamajt 8 vjeq e siper jan bo degjenerim total qar sdegjon rruges 13 vjeqaret me dashnor me pak fjal ka degradu qdo gjo dhe spo shqetesohet njeri po u shqetesokeni per kaq humor po eshte turp kjo eshte humor per te qeshur se dhe ne kohet e sotme dhe ne rrug veq kshu lloj humori ka prandaj e bejne ata se me kte qeshin njerezit ata e bejne se pelqejn njerezit jo se e pelqejne vet se vet pelqejne rrogen

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Klodjan Hoxha prit njiher ajo qe the ti qe te qeshin se sben! Ata me duken pse cdreqin po qeshin sepse jan fshatar me gomar dhe merren me joshje! Do te thot qe joshin femra te bukura! Dhe I marrin ne shpi! Njilloj si ajo derdimenia e portokallis qe josh shtat shejtana!

2 mesi fa
Pamela Saka
Pamela Saka

Ua sa bukur

2 mesi fa
kipi kipi
kipi kipi

Po po😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

2 mesi fa
kipi kipi
kipi kipi

😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱

2 mesi fa
Enver Zekaja
Enver Zekaja

Cifti im i bukur 😍😍😍😍

2 mesi fa
megi 3927
megi 3927

😂😂😂😂😂😂😂😂

2 mesi fa
Aldo ALDO
Aldo ALDO

❤😍

2 mesi fa
Deni Den
Deni Den

Degjenerim🖕

2 mesi fa
Λουι Λουι
Λουι Λουι

Μπράβο

2 mesi fa
Kristi Zotaj
Kristi Zotaj

Sbie rrufeja ne rrufe hahahahahah😂😂😂

2 mesi fa
Dragon #1
Dragon #1

prittttttttttttttttttt bej tfala ahhaahahhaha

2 mesi fa
Valentino Cela
Valentino Cela

PortoPorno tja ven emrin jo portokalli humor burdello palidhje.

2 mesi fa
Sadi Kraho
Sadi Kraho

1hfdddei

2 mesi fa
leda pere
leda pere

Shum super Bravo " mesohu me bukurine time" 😂😂😂😂

2 mesi fa
Ardian Konik
Ardian Konik

Bleona qarreti

2 mesi fa
jessy reed
jessy reed

nje gjo skuptoj nk e shikon veten kjo qe ska mo lezet me ket rol ... se do i ngele si njolle per nje kohe t gjat

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+jessy reed e pra

15 giorni fa
jessy reed
jessy reed

ka dhe role tjera jo vetem role kurvash ...:) mfjalni per shprehjen..

2 mesi fa
jessy reed
jessy reed

leda pere e mora vesh lali qe esht e martume spo e shan njejri thjesht u bo bajat ky rol kaq

2 mesi fa
leda pere
leda pere

Eshte humor se kuptoj qar njolle se kjo eshte e martuar dhe me femije ESHTE ARTISTE

2 mesi fa
Yuhuuu
Yuhuuu

Kta si gjithmon jan super ahahahahahaha

2 mesi fa
AUXILIARIES AUX
AUXILIARIES AUX

kjo eshte taj hash zogun me mjalt

2 mesi fa
Art Dak
Art Dak

Vari trajsat... kot me hum koh

2 mesi fa
Beqiraj Kudret
Beqiraj Kudret

komplet burdello

2 mesi fa
Emilia Emi
Emilia Emi

Bie bie rrufeja ne hale

2 mesi fa
Emilia Emi
Emilia Emi

Si qeshin fshatarkat

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Na I shpifen per zotin! Skan tru!

2 mesi fa
Emilia Emi
Emilia Emi

Kjo fotinia esht hajde fotini hajde

2 mesi fa
Aleks Ago
Aleks Ago

u kthyen perseri Bravo !!!

2 mesi fa
Adrian Vucaj
Adrian Vucaj

nuk bie rrufeja ne hale perl😂😂😂

2 mesi fa
Danjela Hasmuca
Danjela Hasmuca

Hahahah 😅😅😅😅

2 mesi fa
Klaus Feta
Klaus Feta

Filloj KY program I shpifur

2 mesi fa
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Numer idiot

2 mesi fa
Romeo rom
Romeo rom

Hahahaha

2 mesi fa
Claudio Sula
Claudio Sula

😂😂😂😂😂

2 mesi fa
Avni Lleshi
Avni Lleshi

Qa behet keshtu 😂😂😂

2 mesi fa
Klodian Klodi
Klodian Klodi

Shyqyr qe filluat, jeni me te miret... te gjith aktoret e portolallise.

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Tamam....😒 posi....

2 mesi fa
aniii shila
aniii shila

😂😂😂😂😂😂😂😂Pervoje skic 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋🤣

2 mesi fa
τι λες τωρα
τι λες τωρα

+Granit Hatija... Mos u lodh kot me ate se asaj i pelqejne femrat

14 ore fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Aldo ALDO vajzat jan te lezecme

16 giorni fa
Aldo ALDO
Aldo ALDO

❤😍

2 mesi fa
Granit Hatija
Granit Hatija

Okey xhan ti edi lali 😇😇

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Mjaft te lutem!

2 mesi fa
Flori Kola
Flori Kola

Ahahaha

2 mesi fa
Emilia Emi
Emilia Emi

Ça jan ķta budallenj ça qenka kjo budallaçk me kto fjal te pista yt burdellot e mut po me burdello jan ato qe duartrokasin fshatarkat

2 mesi fa
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga

Emilia Emi..ke te drejt..ketu behet fjal per qedukim,,keto sebashku me telenovelat turke jan kunder familjve tona.

3 giorni fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Ela Dervishi a te lumt goja ty je shum e mir

16 giorni fa
Anila Muka
Anila Muka

v

Mese fa
Ela Dervishi
Ela Dervishi

E vertet shum!!! Mua me ben per te vjell kta...se mar vesht cfar mesazhi percjelline me kete ironi te neveritshme. Se ironi e humor behet jo se sbehet por jo ne kete menure te prapambetur si me qen njerez te trash!!!

2 mesi fa
Erjon Pashnjari
Erjon Pashnjari

Nuk bie rrufeja në halee. Hahahahahahahahahaaha

2 mesi fa
Semela Vata
Semela Vata

Thanksjh

2 mesi fa
Semela Vata
Semela Vata

Tv

2 mesi fa
Valmire Qerimi
Valmire Qerimi

ooooshyqyr prap jeni kthyher jeni me te miret juuuduuuuaaa

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Nuk me pelqen kjo sjellje qe ka kjo gruja e burrit! Pse kshtu I flitet burrit?

2 mesi fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Toni Memetaj na bere lanetin

16 giorni fa
Toni Memetaj
Toni Memetaj

Fjorela Beqo pse moj shpirt edhe ti si ky e paske burrin??

Mese fa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+•DON• •HENRI• pse qesh? Nga fjalet e mia! ☺☺☺ epo shakaxheshk jam!

2 mesi fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Spo e kap kuptimin e ksaj qe ke shkruj po nejse spo futem dot ne brendesi te asaj qe ke shkrujt

2 mesi fa
Nidalexh Abec
Nidalexh Abec

Qun jam po dhe po te jem goce qte keqe ka ktu

2 mesi fa
Miftar Prifti
Miftar Prifti

Ka ra portokallia

2 mesi fa
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti

Dobet..!

2 mesi fa
Klajdi Hoxha
Klajdi Hoxha

Njelloj portokallia vk

2 mesi fa
killer Big Family
killer Big Family

😂😂😂😂

2 mesi fa
Afrim Imeri
Afrim Imeri

Booo si e ha rrocken e k🍌24 ore pa ja ndare !

2 mesi fa

Prossimi video